Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nie moge znaleźc przewodów 2-go silniczka spryskiwaczy


Gość Thhhomas

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Thhhomas

:< Witam. Mam mianowicie taki problem. Moje N14 było kiedyś bite do czego sam doszedłem po 2 latach eksploatacji, ktos przy nim kombinował. Powinien być zbiorniczek na płyn do spryskiwaczy z dwoma silniczkami a ktos wsadził tandetny skórzany pojemnik z jednym silniczkiem tylko na przednią szybe. Mam już drugi silniczek, tylko nie moge znaleźć przewodów do drugiego silniczka. widze tam sześc wolnych przewodów ale po podpięciu silniczka żaden z tych przewodów go nie uruchamia. Czy wie ktoś moze jaki kolor powinny miec te przewody bądź gdzie lub jak mam ich ewentualnie szukać. Bo zalezy mi żeby mieć spryskiwacze również z tyłu. Pomóżcie jesli dacie rade i ktoś cos o tym wie. :) [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz jeszcze te przewody miernikiem nie zapominajac o wlaczeniu zaplonu i tylnej wycieraczki i dopiero po sprawdzac i przewaznie pradowe to czerwony, czarny, brazowy ale nie zawsze to musisz wszystkie i tak sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Thhhomas

Mam tam trzy pary przewodów, do każdej pary podłączałem silniczek na włączonym zapłonie i włączałem wtedy spryskiwacz tylnej wycieraczki ale silniczek nie reagował. Wiem ze jakbym nie podpiął to powinno działac bo sprawdzałem na przewodach od drugiego silniczka. Popatrze jeszcze miernikiem tylko musze pozyczyć bo nie mam jakotakiego swojego. Piszcie jesli macie jakieś nowe pomysły. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Thhhomas

Kurcze, sprawdzałem wszystkie przewody i lipa, pod zadnym nie swieci, bo wydaje mi sie ze to przewody nie od silniczka, kurcze ale tak czy siak to powinno byc napięcie skoro do czegoś służą, po zetknieciu dwóch przewodów z osobnych par urachamia się tylna wycieraczka, ale nie o to chodziło. chyba bede musiał skorzystać z pomocy elektryka. ehhh jak mus to mus jak sie cos chce. gdybym rozebrał dodatkowo włącznik spryskiwaczy przy kierownicy to moze bym znalazł te przewody, ale to mi sie zejdzie, bo moze bym musiał rozebrac pół deski heheh. Bo mozliwe ze sie gdzieś po drodze łączą w kostce i potem jest inny kolor. Zgodzisz sie z tym co mówie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie zawsze musi byc tak ze z jednej pary kabli musi dzialac moze byc tak jak mowisz ze z innych bedzie dzialac i tak mozna to podlaczyc. deski rozdzielczej nie trzeba rozbierac jak juz chcesz to tylko obudowe przy kierownicy i spokojnie dojdziesz a co do koloru kabli to watpie by gdziekolwiek zmienialy kolor, jesli tak by mial sie zmieniac kolor to po co bylo by zakladanie kolorowych kabli mogly by byc jednego i ciekawe kto by sie z tym polapal dlatego kolor kabla sie nie zmienia od wlacznika do odbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie chodz chcial bym ja mam 1.4 i poprostu nie lubie jak mnie ktos wyprzedza i dlatego tyle pali zawsze i nigdy go nie zamolam jak woj nim jezdzil to w 6 litrach sie miescil he :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...