Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Porównanie SR16VE i SR20VE w budzie N14


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam taki o to filmik:

 

 

SR16VE moje okolice 190KM na krótkiej skrzyni i ze szperą na kole 15" + T1R Vs. Adama SR20VE 203KM i 208Nm seryjna skrzynia i 14" na R888

 

Wnioski:

Przepaść :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym to opisał jak o kur**

 

różnica kolosalna

 

Jak z wagą tych dwóch aut ??? Może któreś dociążone bardziej było.

Bo czyżby Nm robiło aż tak dużo różnicę w przyśpieszeniu.

Czekać w takim razie, aż przejdziesz z 1.6 na 2.0.

 

Ciekawe jak by było z wałkami N1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by było z wałkami N1.

Hehe dokładnie nie wiem czy tego nie sprawdzić, pewno będzie po równo konia w moim 1,6 coś nieco ponad 200 a Adama shamowany na 204...

To co widać to właśnie jest różnica w Nm, masa praktycznie taka sama obu aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe dokładnie nie wiem czy tego nie sprawdzić

 

sprawdź :D . Ja ciągle czekam na rozwój projektu. To że moc wzrośnie na N1 to nie ma wątpliwości, ale najbardziej mnie ciekawią właśnie Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po prostu zdziw :029: dosłownie "przepaść"

Coobcio fajnie by było gdybyś jeszcze zrobił porównanie SR16VE z jakimś dobrze zmodyfikowanym SR20DE, ponieważ tam też jest dość sporo Nm. I to może też być ciekawe porównanie.

A tak poza tym tylko pozazdrościć silniczków :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio fajnie by było gdybyś jeszcze zrobił porównanie SR16VE z jakimś dobrze zmodyfikowanym SR20DE, ponieważ tam też jest dość sporo Nm. I to może też być ciekawe porównanie.

Hehe tylko kto w warszawie ma seryjnego N14 GTi :diabel: dla porównania... ??

Bodek słabeuszem jest ale coś pod 160KM i 195Nm ma :D

Shopen jeszcze mocniejszy :P

 

[ Dodano: Czw 02 Kwi, 2009 11:40 ]

Takie suche dane Liczbowe to kolegi 2.0 VVL setkę robi w trochę poniżej 6 sek, ja 7sek... ćwairtka jego okolice 13,9 moje 15,3...

W osiągach widać różnicę a na torze, jak ja wychodzę z ciasnego zakrętu to zmuła a u niego drze Toyo R888 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ... ;) marudzicie Panowie. Mi spokojnie takie zmienofazowe 1,6 by wystarczyło, najlepiej pod maską K10 :one:

Ma może ktoś na zbyciu ;) oczywiście 1,6. Ładnie to mruczy. A, że jeszcze troszkę zostaje z tyłu - przypuszczam, że niedługo to się może mocno zmienić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok !

 

Ciekaw jestem w takim wypadku jakie byłoby porównanie sr20ve z jakimś 200 konnym turbo dieslem w n14 z 350-400 NM ;D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam prawie seryjne GTi jeszcze przez jakis czas :P no i szkoda ze wczoraj sie nie ustawilismy, wlasciwie to nie jestem w stanie przewidziec wyniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok !

 

Ciekaw jestem w takim wypadku jakie byłoby porównanie sr20ve z jakimś 200 konnym turbo dieslem w n14 z 350-400 NM ;D

 

Pozdro

 

szerokie opony i ćwiartka za krótka, ale potem .....

 

Latem 10 s do 200 km/h

A ile ważysz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z płynami będzie 280 kg, przy dobrym obiedzie to 290 hehe :D

Ajjj dzisiaj polatałem, 2 bieg koło w górze :diabel2: . Ale tam gdzie można.. Jak widze jak niektórzy zapier... po mieście to nóż się otwiera ;P

 

Najgorzej później w moje 100 koni wsiadać, ale przyjmuję, że jak na kombi to i tak dobrze jedzie :P

Chciałbym mieć sr20ve w swoim... :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...