Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana przedniej szyby Patrol GR 2000 rok


Gość mysiar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

czy ktoś się orientuje gdzie można wymienić przednią szybę w Patrolu za około 2500 zł

w okolicach Krakowa ?

ASO wyceniło na 3500 zł, ale żyd ubezpieczyciel skroił to do 2500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do byle jakiej firmy która ma szyby samochodowe

W Wawie szyby do Patrola kosztują od 450 do 650 zł z montażem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość batonki
Witam

czy ktoś się orientuje gdzie można wymienić przednią szybę w Patrolu za około 2500 zł

w okolicach Krakowa ?

ASO wyceniło na 3500 zł, ale żyd ubezpieczyciel skroił to do 2500 zł

 

Nie wiem czy temat jeszcze aktualny ale w Krakowie na ulicy Przewóz 2, firma Marco Polo - do Y60 szyba przednia 280 złotych, uszczelka 170 zł. robocizna do 100 zł. także cena którą podałeś dość abstrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki podpowiedzi OFF-ROADER'a szybę załatwiłem szybciutko na Zakopiance za górą Borkowską.

Szyba kosztowała 350 zł i założenie 140 zł - jak dla mnie rewelacja.

Za cene z ASO to sobie mogę jeszcze z 6 razy ją wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Poszukuję przedniej szyby do y60(najlepiej z okolic Poznania). Z pozoru nic takiego ale chciał bym aby była to szyba brązowa. Obdzwoniłem różne firmy zajmujące się auto-szybami i mają tylko białe lub zielone. Może ktoś się orientuje gdzie mają duży wybór szyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty masz taką szybę, znaczy koloru brązowego? Raczej do Patrola nie znajdziesz na 100%

 

Tak ja mam wszystkie brązowe - wersja SLX (nie wiem czy wszystkie SLXy tak miały ale mój ma)

 

...A pęknięcie na całej długości i obawiam się, że jakiś służbista mi dowód zatrzyma :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

A powiedz mi skąd masz to autko sprowadzone, może cosś pomogę. Będę w Łodzi w weekend to rzucę bratu zadanie. Mamy warsztat auto szyby od 20 lat to się gdzieś poszuka, ale będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki podpowiedzi OFF-ROADER'a szybę załatwiłem szybciutko na Zakopiance za górą Borkowską.

Szyba kosztowała 350 zł i założenie 140 zł - jak dla mnie rewelacja.

Za cene z ASO to sobie mogę jeszcze z 6 razy ją wymienić.

Fajnie że mogłem pomóc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko z Belgi ale spoko już się nie kłopocz. Zamówiłem zieloną z pasem. Widziałem u kolesia w ten sposób zamontowaną szybę i nie rzuca się to w oczy. Gorzej by było gdyby jedna z bocznych był zielona a druga brązowa ... ale u mnie nie będzie tego widać :D

 

Mam większego doła bo strzeliła mi chłodnica, i dzisiaj na "sznurku" do mechanika. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj faktycznie przepraszam ale ostatnimi czasy chodzę do tyłu,(przygotowania do mensday w Wa-wie ze strzelnicą i ekspozycją www.zolnierzefortuny.com ) i z tego wszystkiego zapomniałem odpisać, a nie odpisałem bo chciałem się przespać z tą myślą.... No i właśnie jak już przemyślałem sobie wszystko i stwierdziłem, że to jednak sporo to zapomniałem odpisać. Mea culpa.

 

Jeszcze raz dzięki za fatygę i sorry za kłopot

 

Pozdrawiam

Cement

Edytowane przez Cement
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...