Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Centralny zamek za 39.99, opłaca się czy absolutnie nie?


Gość PawelRm

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy sie oplaca ale drzwi mozna tez zamykac od srodka a z kluczyka tylko kierowcy

..mysle ze dzo wygodniejszy sposob niz latanie dookola z kluczykiem jak to ujales

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że tak robie ale rózne sa sytuacje i powoli mnie juz denerwuje brak centralnego, tylko pytanie czy taki za 39 zł mimo 2 letniej gwarancji nie padnie po miesiącu :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.moim zdaniem lepiej odżałować drugie 40zyli i zakupić z pilotem *zmiennokodowy*.Tyle samo roboty a większa frajda.Pozdrawiam :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, zakładałem taki centralny "phantom" - wyglądał identycznie jak ten co masz i działa dość dobrze - ;-) Fakt - ze te gumki na siłownikach dawno szlak trafił, ale to też kwestia pracy - u mnie jest w bardzo starym aucie zamontowany i działać musi z zamkami które działają dobrze przez tydzień po przesmarowaniu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już zakładać centralny to z pilotem od razu!! Założysz taki i będzie Cię wkurzało że musisz wkładać kluczyk do zamka, a mógłbyś zamknąć pilotem... :P Ja miałem w N15 właśnie centralny na kluczyk i mnie to wkurzało dlatego założyłem sterowanie z pilota :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołuż 4 dychy i kup z pilotem plus ewntualnie przekaźnik za okoł dychę. przydatne szczególnie jak jest ciemno, nie porysujesz kluszykiem karoserii w okolicach zamka :P . maprawdę odczuwalna róznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kwestia ile masz zamiar "trzymać" auto, te zamki działają nieźle ale 2-3 lata, później zawsze cos wypadnie. Miałem takie w opelku po 2 latach trzeba było zaglądać już co roku :) Może zorientuj się na szrocie ile by chcieli za oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...