Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jak skasowac licznik miedzyprzegladowy


Gość djkynek

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni koledzy.Zachecony reklama jednego z serwisow /nie ASO/ zdecydowalem sie na przeglad 30 KKM. Poza uwalona tapicerka /a mam jasną/, ktora mi czyscili przez godzine po przegladzie pozostala pamiatka w postaci migajacego komunikatu na wyswietlaczu, ze przeholowałem przebieg miedzyprzegladowy. Miga mi logo klucza i ujemna, wciaz narastajaca wartosc w km. Wie ktos z Was jak to skasowac? /rzecz dotyczy Tiidy, ale podejrzewam, ze w Note jest tak samo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miga mi logo klucza i ujemna, wciaz narastajaca wartosc w km

reset da się zapewne wykonać za pomocą odpowiedniej kombinacji zapłonu ( poprzez przekręcenie kluczyka do zapalenia się kontrolek w tym samym czasie trzymając wciśnięty przycisk komputera. Mnie udało się to co prawda wykonać w vw polo ale metoda jest chyba podobna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ostatnio to robiłem, wszystko jest opisane w instrukcji.

O ile pamiętam, to po włączeniu zapłonu trzeba poczekać aż pokaże się symbol klucza i w tym momencie wcisnąć i przytrzymać guzik od ustawiania zegara. Klucz zacznie migać. Wtedy tym samym guzikiem ustawiamy ilość kilometrów do następnego przeglądu. Co prawda instrukcja chyba mówi, że jedno wciśnięcie to 1000 km, ale mi po 1 wciśnięciu od razu wskoczyło 30000, więc nie ma co się rozpędzać.

 

pozdr.

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...