Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SPORTOWE CZEŚCI DO NISSANA SUNNY GTI


Gość rudylis2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam się nad budową NISSANA SUNNY GTI do rajdów ( KJS, RD-3L a potem może PZM- RPP), dlatego prosiłbym o wszelkie informacje ( gdzie kupić, jakie ceny, dostepność itp.) w każdej formie, na temat sportowych czesci do tego samochodu. Interesują mnie typowo rajdowe tematy (szpera, krutkie przelożenie główne, kłowa skrzynai biegów, sportowe wałki rozrządu, kute elementy silnika, sportowe sprzęglo, radowe hamulce itp.), oraz każda informacja na temat rajdowych NISSANÓW SUNNY. Dziękuje za każdą pomoc pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz o mim nissanie poczytać, co sobie pod KJSy robiłem, opis masz w linku od mojej stopki :P

Generalnie do wozu jest masa części...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio twoje projekty przejrzałem od A do Z zanim założyłem temat, jednak dalej nie wiem gdzie szukać szpery, przełożenia głównego ewentualnie kłowej skrzyni biegów i durzych hamulców. Pozdrawiam i najlepsze życzenia z okazji świąt dla nissanklubpolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio twoje projekty przejrzałem od A do Z zanim założyłem temat, jednak dalej nie wiem gdzie szukać szpery, przełożenia głównego ewentualnie kłowej skrzyni biegów i durzych hamulców. Pozdrawiam i najlepsze życzenia z okazji świąt dla nissanklubpolska.

 

na http://www.nengun.com/ masz szpere nismo z homologacją, przełożenia załatwi ci Łukasz Granat znany na nkp jako GRE - to PAR dealer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

Jak chcesz jakieś rady lub homologacje do nissana to się odezwij ja moim nissankiem w PZM startuje :) Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...