Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

navara d22 02r przekładka anglika


szczepan250
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem navare d22 z roku 2002r jeszcze w starej budzie chciałbym się dowiedzieć coś na temat przekładki jakie części potrzebuje może coś pasuje z wersji angielskiej proszę o informacje i porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczepan250, ile dałeś za navare?

Musiałeś dać bardzo mało, bo części do tego cię zrujnują :) chodzi mi o części do przekładki

Ja się zastanawiałem wcześniej nad D40 z angli, można było kupić w cenie D22 ale ktoś mi obliczył ze w 15 tysiącach z przekładką się nie zmieszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto Ci to liczył, części z 5 tys zł, można taniej plus robocizna do 3 tys zł.

 

http://allegro.pl/item599566992_nissan_nav...ka_anglika.html

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7656818

 

a co do przekładki to tak samo jak w każdym innym samochodzie.

 

http://www.angliki.fora.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie wychodzi tak dużo, ale....

...Koleś co mi to mówił powiedział żebym nie liczył tak że wszystko będzie ok, bo zawsze podczas pracy wyskakują dodatkowe koszty, zawsze się okazuje że czegoś brakuje.

No ale faktycznie w dyszce się zamknie, tylko teraz pytanie ile dał za to auto?

Żeby się opłacało musiał dać na moje oko poniżej 20 tysięcy za to auto.

Jedyny plus, to to, że nie trzeba na to auto płacić akcyzy :)

 

szczepan250, jak to nie tajemnica to pochwal się ile dałeś?

 

[ Dodano: Sob 11 Kwi, 2009 18:54 ]

bujany, w tym ostatnim linku, już wychodzi jeden dodatkowy koszt, czyli reflektory, a na pewno sprzedawcy z poprzednich linków nie wliczają do tego tych lamp.

Bez zmiany lamp nie dopuszczą auta do rejestracji czyli już dodatkowy koszt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki wrzuciłem 1 lepsze, dla przykładu podam Ci ceny z almery n16, zdecydowana większość kompletów na przekładkę to około 3, 3,5 tys zł, ja kupiłem dokładnie to samo za 1500zł, jest różnica? ano jest, więc jak się chce to można wszystko znaleźc, a to gadanie że podczas przekładki znajdą się jakieś dodatkowe rzeczy, koszta to zwykłe bzdury. Nie ma czegoś takiego jak dodatkowe koszta, przekładający doskonale wie co jest potrzebne i co trzeba będzie zrobić i to tylko takie mydlenie oczu żeby na koniec naściemniać klientowi że wie pan jeszcze trzeba było to zrobić czy tamto i dlatego musi pan zapłacić extra. Na początku spisać umowę na wykonanie usługi za określoną kwotę i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapłaciłem tyś funtów do wymiany maska znalazłem za 200zł zderzak plastik 50zł chrom coś około 200zł auto ma 80tys mil silnik chodzi jak na leży koszty przekładki to nieprawda ze są aż takie straszne tylko trzeba poszukać tanich części

a jak wygląda opłata akcyzy itp ma ktoś jakieś doświadczenie od czego się oblicza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczepan250, napisałem wcześniej że nie płacisz na to auto żadnej akcyzy, załatwiasz tłumaczenia, przegląd i do skarbówki od razu.

No chyba że nie masz w papierze że ciężarówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli będzie zarej jako ciężarowy masz więcej doświadczenia na ten temat jak z opłato rej ubezpieczenie skarbówka słyszałem ze przekładkę musi zrobić warsztat i wystawić fakturę bo przeglądu nie przejdzie ale u mnie w wydziale nic nic nie słyszał co najwyżej diagnosta jak będzie miał problem co do jakości wykonanej przekładki może zażyczyć rzeczoznawce a poza tym nić więcej nie trzeba więc będę przekładał sam żeby zredukować koszty przekładnia kierownicza pasuje z terrano i jest tańsza nich z navary resztę będę musiał zakupić od navary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo na ten temat nie wiem, wiem tylko że pickupy są zarejestrowane jako ciężarowe, ja się rozpędziłem, poszedłem do celnego a one, takie laski w śmiech że nie wiedziałęm ze ciężarowych się nie akcyzuje, i tylko do skarbówki musiałem i do urzędu miejskiego.

Co do przekładki to nic na ten temat nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz mi więcej napisać jakie koszty poniosłeś przegląd skarbówka rejstr ubezpieczenia jest większe jak jest zarej na ciężarowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczepan wiem, ze od tego sa moderatorzy i nie powinienem nikogo upominac, ale szlak mnie trafia jak widze post bez ani jednego znaku interpunkcyjnego i z niezrozumialymi skrotami. Nie mowie, ze kazdy ma pisac przez Ą, Ę ale troche oglady by sie przydalo :P

 

P.S Ten post nie ma na celu obraze kogokolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczepan250, skarbówka chyba 150 PLN

rejestracja już nie pamiętam ale normalnie z tym recyklingoiem chyba z 500PLN.

Przegląd 200 bo jeszcze hak mi wbijali.

W PZU 60% AC i OC 2800 PLN na rok. O 1000 taniej niż w arcie mi powiedzieli.

 

No i zajrzyj na to forum co bujany, ci podesłał bo tam dużo się dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie tam zajrzałem dzięki za informacje

 

[ Dodano: Wto 26 Maj, 2009 22:41 ]

Witam ponownie może ktoś mi powie jak długo mogę zwlekać z przekładką bo auto stoi już 3mięsiąc i nie wiem czy go mogę wciąż zarejstrować w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...