Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

automat. jeszcze jedno pytanie


robert1234

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

czy po wrzuceniu dwojki (przy 20km/h - bo tak u mnie jest) jak depniecie do konca to automat zredukuje wam do 1? u mnie buja od 20stki bez redukcji - nie redukuje do 1. i to jest chyba jeden wyjatek kiedy nie robi redukcji.

dobrze by bylo gdyby ktos z posiadaczy automatu to sprawdzil, bo mnie tez sie na poczatku wydawalo ze redukuje a niestesty zostaniem niezbyt pozytywnie zaskoczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z serwisówką do A32 powinno redukować przy wciśnięciu do deski.

 

Obrazek

 

dzieki ze wygrzebales ta tabele.

cos mi w niej nie gra jesl chodzi o zrzucanie biegow. bo o ile predkosci przy przerzucaniu w gore pasuja jak ulal to gorzej z tymi przy zrzucaniu w dol.

przyklad - pierwszy wiersz (pelny pedal, ustawienie skrzyni: A/T, przedostatnia kolumna)

D2->D1: 54-62 . czy to znaczy ze zrzuca miedzy takimi przedkosciami? przeciez to nie ma sensu.

co do wrzucania wyzszych biegow - wszytko mi gra w tej tabelce ale w dol nie za bardzo.

 

wiesz. to jest tak ze jak ja jade na pol pedale to maxima wrzuci mi jedynke przy tych 5 - 10 km/h (mniej wiecej) - redukuja sie.

gorzej jak jade powiedzmy 20-30 i depnę z buta ma maxa - wtedy mi nie zredukuje do jedynki. z trojki na dwojke zrzuci, z czworki na trojke tez, nawet z czworki na dwojke zrzuci.

problem z tym depnieciem do konca przy zarzuconej dwojce.

jak to jest wald u ciebie w tym automacie? moglbys to sprawdzic jak bedziesz jechal przy najblizszej okajzi. bo powiem szczrze ze do tej pory jakos nie zwrocilem uwagi na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rusze spokojnie a po chwili jednak zdecyduje ze trzeba komus pokazac :) to powiem szczerze ze chyba jest roznie, ze dwa razy mialem tak ze samochod wogole jakby nie wiedzial przez moment co ma zrobic, czasem faktycznie jest tak ze nie zredukuje tylko ciagnie na dwojce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rusze spokojnie a po chwili jednak zdecyduje ze trzeba komus pokazac :) to powiem szczerze ze chyba jest roznie, ze dwa razy mialem tak ze samochod wogole jakby nie wiedzial przez moment co ma zrobic, czasem faktycznie jest tak ze nie zredukuje tylko ciagnie na dwojce.

 

ano wlasnie mam takie same wrazenia :/

czasami to boli, bo zamiast zredukowac to buja na dwojce od 20stki do 110 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem nagle wyjść z domu i zrobiłem serię prób.

I tak, ruszam i jade 20 km/h.

 

Wciskajac gaz do polowy spina i ciagnie na dwojce.

Wciskajac gaz na max nie ma chwili zawachania, nie czuc nawet redukcji, momentalnie wchodzi na wysokie obroty i zaczyna sie to co lubimy najbardziej :)

 

Patrzyli sie na mnie jak na idiote jak sie scigalem od swiatel do swiatel sam ze soba, ale wszystko "dla dobra naszego klubu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem nagle wyjść z domu i zrobiłem serię prób.

I tak, ruszam i jade 20 km/h.

 

Wciskajac gaz do polowy spina i ciagnie na dwojce.

Wciskajac gaz na max nie ma chwili zawachania, nie czuc nawet redukcji, momentalnie wchodzi na wysokie obroty i zaczyna sie to co lubimy najbardziej :)

 

Patrzyli sie na mnie jak na idiote jak sie scigalem od swiatel do swiatel sam ze soba, ale wszystko "dla dobra naszego klubu" :)

 

reguluje sie to jakos? bo mam wrazenie ze niestety przy jezdzie 20km/h (zapietej dwojce) i pelnym bucie nie redukuje mi do 1. jeszcze to dzisiaj sprawdze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...