Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Zegary demontaz


Gość czerwi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam; mam taki maly pomyslek, pochwale sie jak mi sie uda zrobic; jednakze musze dostac sie do deski ze wskaznikami; jak ja zdemontowac ?

 

moje auto jest po lifcie (nowe zegary etcetera), service manual zawiera instrukcje z przed liftu; czy konieczny jest demontaz konsoli ? skad wziasc service manual do wersji 2005-2007 ?

 

Pozdrawiam i z gory przepraszam jesli temat takowy juz sie pojawil i prosze o wyrozumialosc dla swierzaka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, nie mialem czasu jeszcze obejrzec deski; moj maly projekcik ruszy w najblizszym czasie (mam nadzieje);

a czy nastapily jakies istotne zmiany w instalacji elektrycznej? wiem napewno ze zmienily sie niektore kostki i kolory przewodow? gdzie mozna znalezc schematy elektryczne do nowych wersji ?? chodzi glownie o av

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p_czerwonka@wp.pl

 

mam manuala do p12, ale z lat 2002-2005 i nie jest wystarczajaca kompetentny dla mnie (albo ja nie jestem wystarczajaco lotny :D); ten jest nowszy? chodzi mi kolory kabli, rozmieszczenie; czy wystarczy pociagnac daszek zegarow zeby go zdemontowac ? niechce go uszkodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...