Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N15 1,4 Cobcio HELP !!!


Skapol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pytanko głównie do kolegi Cobcia a mianowicie chciałbym kolego żebys nam przedstawił sprawe modów w Almerze 1,4 75kucy 97 rok.

a mianowicie jakbys podniósł moc, jaka by była różnica w jeździe, spalaniu, zużyciu czyli wszystko to co wazne przy podejmowaniu decyzji czy dłubać czy tez nie. Na koniec oczywiście wstepne koszty związane z tym zabiegiem i oczywiście twoja włożona pracą w to.

 

Mam nadzieje że znajdziesz chwile żeby wszysttko dokładnie wyjaśnić i moja decyzja będzie łatwiejsza, bo z tego co się dowiedziałem to chetnie dłubiesz w autkach i bys się podjoł tej roboty.

 

Pozdrówka ze Śląska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twojej budzie 1,4 zdłubane na okolice 100KM do setki przyspiesza w granicach 9,5 sek i maksymalnie powinno jechać licznikowe 185-195 (w zależności od ciężaru i rozmiaru kół)

 

Szczerze to najlepiej przerzucić 1,6 - względnie prosty i tani mod i dopiero w nim grzebać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W twojej budzie 1,4 zdłubane na okolice 100KM do setki przyspiesza w granicach 9,5 sek i maksymalnie powinno jechać licznikowe 185-195 (w zależności od ciężaru i rozmiaru kół)

 

Szczerze to najlepiej przerzucić 1,6 - względnie prosty i tani mod i dopiero w nim grzebać...

 

To sie nazywa konkretna i na temat odpowiedz.

 

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...