Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] problem z kierunkami i stopem


Gość sygnal2

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie

Mam problem z Primera P12 1,9Dci a dokladnie z elektryka. Gdy wlaczam kierunek prawy to miga mi ekranik w srodku a gdy naciskam stop wlacza mi sie kamera cofania.

Wymienilem wszystkie zarówki na jednakowe i przez 2 dni bylo wszystko ok, pozniej przeciscilem co sie dalo, sciezki w lampie, zarowki, nawet zlaczki ktore lacza klosz lampy (zauwazylem tam na jednej sciezce bylo przypalone jakby jakies zwarcie) i bylo wszystko dobrze az minely 2-3 dni i znowu to samo!Czasami dziala dobrze a po chwili znowu mryga ekran i wlacza sie kamera. gdzie moze byc przyczyna?czy jestem to samodzielnie naprawic?

Z gory dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

 

Mam p12 z 2003 2.0SVE w automacie i mam podobny problem, tylko u mnie jak włączę lewy kierunek to piszczy jakby pasy były nie zapięte, a jak nacisnę stop przy włączonym lewym kierunku to włancza mi się kamerka, sygnał znika ale przy karzdym chamowaniu sie wlancz. I gasnie mi wyswietlacz z biegami.Czy udało ci sie jakos temu zaradzic, jesli tak prosze o podpowiedz.

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...
  • 4 tygodnie później...

Jaki kabel jest od masy

czarny, zacznij od lewej lampy bo tam najczesciej jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...