Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

opony letnie 255/65r17


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szukam letnich opon na czarne + ew szutry, teren bardzo okazyjnie i to lajtowy.

Do tej pory byly to wranglery all weather ale bezsensem sa caloroczne jak mam komplet zimowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na lato mam Coopery 265x65x17 i jestem bardzo zadowolony. Ale akurat u mnie co tydzień muszą trochę popracować w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

BFGoodrich LONG TRAIL T/A TOUR nie wiele opini ale jak juz znajde to narzekaja ze sliskie na mokrym (to ze glosne to akurat mi lata)

 

w jeszcze akceptowalnej cenie znalazlem

Continental ContiCrossContact LX 255/65R17 110 H FR

Fulda 4X4 ROAD M+S 255/65R17 110 H (na stronie producenta takiego rozmiaru nie znalazlem jest H a nie road ale z opisu to jakos dziwne)

 

ktos mial z nimi jakis kontakt ?

a moze zostac przy Goodyear WRANGLER HP ALL WEATHER ? nie chcial bym wymienic na gorsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj u gumiarzy o opony bridgestone dueler. Na takich oraz goodyear wrangler nissan wychodzi fabrycznie. Bridgestone są dobre na asfalt, trochę cichsze od goodyeara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wranglery mam i sa juz zjechane, szybko sie zuzywaja, i w ogole to jakos super z nich zadowolony nie bylem.

znalazlem takie Bridgestone Dueler 400 255/65R17 110 T w podobnej cenie jak te co pokazalem a nawet troche drozsze (bo z nizszym indeksem V)

rozumiem ze uzywasz tych duelerow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, miałem ten sam bierznik dueler tyle, ze w mniejszej terenówce. Dość długo i bezstresowo jeździłem na tych gumach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Continental ContiCrossContact LX 255/65R17 110 H FR

 

akurat takie salonowe dostałem , na hałas nie narzekam ...a co do zużycia to trudno powiedzieć dopiero 6600km najechane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Continental ContiCrossContact LX 255/65R17 110 H FR

 

akurat takie salonowe dostałem , na hałas nie narzekam ...a co do zużycia to trudno powiedzieć dopiero 6600km najechane :D

 

a jak z przyczepnoscia w zakretach i na mokrym podczas hamowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ... nie jest źle ogólnie z przyczepnością "śmieją się" ładnie przy szybkim ruszaniu , :D na mokry przy ruszaniu to norma że będą mieliły po asfalcie ,a tak to opon prawie nie słychać . Z tego co mi powiedziano przy odbiorze auta , to ze mi sie trafiło z oponami - duzo lepsze niż Wranglery . Porównania nie mam , nie jeździłem na Wranglerach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Z tego co mi powiedziano przy odbiorze auta , to ze mi sie trafiło z oponami - duzo lepsze niż Wranglery . Porównania nie mam , nie jeździłem na Wranglerach :)

 

Nie masz czego żałować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam duelery .Są cichsze od goodyear (sprawdzone).Mam 70000 i jeszcze na nich pojezdzę.Na asfalt ok. (po śniegu też jeżdzą) Wcześniej pytałem o opinie na forum--niestety brak.Moim zdaniem--Ok.--śmiało mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam duelery .Są cichsze od goodyear (sprawdzone).Mam 70000 i jeszcze na nich pojezdzę.Na asfalt ok. (po śniegu też jeżdzą) Wcześniej pytałem o opinie na forum--niestety brak.Moim zdaniem--Ok.--śmiało mogę polecić.

 

70000 nieźle, przekroczyłem 50000 i czuję, że to ostatnie lato na oryginalnych kapciach i to takie naciągnięte.... Przód i tył jednakowo zużyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podepne sie pod temat, bo aktualnie również szukam. Jeździł ktoś z was może na oponach Yokohama Geolandar A/t-s g012? Jak się spisują w porównianiu do GF A/T i jak zimą? Ewentualnie na AVS S/T Type-1 V801, troche wymyślny bierznik, ciekawe jak się spisuje poza asfaltem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Założyłem nowe kapcie, 255/60R/17"Wrażenia - po drodze jeszcze się nie pokulałem dobrze ale na wysokości lekko ponad 1cm w obwodzie chyba coś ok 9 cm. na oko widać że coś mniej w nadkolu. :( Mślę, że kolejne 60 tys. do przekulania i zamotam czymś większym :) Jedyny plus to że autko tak nie wozi na niższym laczku (teoretycznie - jak pojeżdżę to potwierdzę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...