Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z ABS


Gość K_andy_18

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

serenka 2.0 benzyna. Dzisiaj po powrocie do domu po 100 km odcinku jazdy w upale i wyłączeniu silnika wszystko było OK. , niestety po 10 minutach i ponownym uruchomieniu silnika zauważyłem że nie zgasła lampka ABS, po wsłuchaniu się w pracę silnika, oprócz jego miłego pomruku usłyszałem dodatkowe mruczenie :) Po podniesieniu siedzenia okazało się że pracuje pompa pod prawym(pasażera) siedzeniem. Po rozłączeniu jednej z trzech wtyczek pompa się wyłączyła, niestety po ponownym jej włożeniu dalej pracuje nawet wtedy gdy wyjęte kluczyki ze stacyjki. Może miał ktoś ponowny problem?, albo jakieś sugestie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty jestes pewien że to była pompa ? Bo może masz dodatkowe chłodzenie komory silnika i to działa nawet po wyjęciu kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pod siedzeniem kierowcy jest układ ABS z jakąś pompką, gdy wyjąłem tą wtyczkę nie działa abs, hamulce działają normalnie :P całe szczęście..

wentylator pod silnikiem oczywiście mam, i też kiedyś miałem ciekawy z nim problem, ale to oddzielny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

K_andy_18 Jak będę w domu to zerknę czy coś znajdę. :D Takie rzeczy wal śmiało na forum a nie na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...