Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowy projekt na dzisiaj.


Gość Butryn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nikogo nie interesuje ale....

 

Z powodu wyjazdu do polski i wysylki maximy zdecydowalem sprubowac pobawic sie z climatronikiem.

Temperature wyswietla w Fahrenheit'cie i bede prubowal zmienic na C.

Maximy z 4 generacji nie maja funkcji zmiany przyciskiem ale sie dowiedzialem ze kablami z tylu jak sie pobawie to powinno sie zmienic automatycznie.

 

Z tego co wiem to na kostce M98 z kablami od klimy (ta wieksza) trzeba uziemic 14ty konektor (czwarty kabel od prawej strony na dolnej czesci kostki) . . . jesli ten kabel wlasnie bedzie uziemiony to klima bedzie pokazywac temperature w C. a nie F.

 

Zobaczymy jak pojdzie....beda fotki....

 

Pzd.

Slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie :lol:

jak będą pozytywne wyniki to bardzo proszę o instruktarz jak to zrobić ,też tak chcę - męczy mnie to ciągłe przeliczanie :?

pozdro

 

tez masz Maxime US ?

Ktory rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he. Slawek tez to na orgu wyczytalem. Jeden z kutasow napisal ze jak pojedziesz do kraju gdzie sa metryczne jednostki to zmieni sie samo automatycznie.

Ale mnie ten koles wqrwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psujaut

moja maxima jest z 1995 roku i jest USA -mile i fahrenheit :lol:

a czasem patrze na mile i myślę ,że to kilometry i dziwię się czemu inni tak wolno jadą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja maxima jest z 1995 roku i jest USA -mile i fahrenheit :lol:

a czasem patrze na mile i myślę ,że to kilometry i dziwię się czemu inni tak wolno jadą 8)

 

buahahahahaha.

no nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he. Slawek tez to na orgu wyczytalem. Jeden z kutasow napisal ze jak pojedziesz do kraju gdzie sa metryczne jednostki to zmieni sie samo automatycznie.

Ale mnie ten koles wqrwia

 

Ja rozpoczolem temat... BourneJ to ja Haha...tylko cicho tam bo mnie denerwowali i zmienilem nick'a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi dlaczego ja mam w celciuszach ??? a nie fahrenheitach ???

 

kilometry mam w milach , licznik tez , a tem normalnie , a przecierz tez mam US , nie zeby mnie to martwiło , tylko dziwie sie ze wy nie macie ;)

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stranger
Jeden z kutasow napisal ze jak pojedziesz do kraju gdzie sa metryczne jednostki to zmieni sie samo automatycznie.

Ha, ha, ha! Ale koleś ma poczucie humoru ;) Pewnie automatycznie zmieni się też skala na prędkościomierzu, przestawi się zegarek i wymieni się waluta w portfelu ;) Ale koleś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi dlaczego ja mam w celciuszach ??? a nie fahrenheitach ???

 

kilometry mam w milach , licznik tez , a tem normalnie , a przecierz tez mam US , nie zeby mnie to martwiło , tylko dziwie sie ze wy nie macie ;)

 

 

 

pozdrawiam

 

Albo ktos zmienil na europejski/kanadyjski albo ktos tez sie bawil kabelkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie domyslilem ze to ty. A ten idiota od pierwszej odpowiedzi, on to mnie wqrwia

 

Co najgorsze to ten idiota jest moderatorem.

 

Wiem. Raz mnie wywalil bo mu na private poslalem ze jest fiutem. Ale zarejestrowalem sie ponownie przez double AA :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kanadyjska wersja ma celcjusze ??? , bo chyba ja mam kanadyjska , cos mi kiedys mowili w servisie , i mam troche inna konsole srodkowa niz Wy , moze zrobie fotki to Wam pokaze

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dżodżo
Prubowalem na przerwie w pracy i nie wyszlo...

wieczorem bede grzebal dalej... :?

A przekroczyles juz granice??Jestes w Polsce.:):):):):)Bo może według tyego goscia trzeba przekroczyc granice :):):):):)

Zartuje oczywiscie.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kanadyjska wersja ma celcjusze ??? , bo chyba ja mam kanadyjska , cos mi kiedys mowili w servisie , i mam troche inna konsole srodkowa niz Wy , moze zrobie fotki to Wam pokaze

 

 

pozdrawiam

 

Tak kanadyjskie maja w celciuszu ale tez powinien licznik byc w KM a nie w milach..

 

zrob kilka fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psujaut

witam

moja do polski przyjechała właśnie z kanady i nie ma temperatury w celcjuszach :? myślę ,że w tym servisie mogli tylko pracować ale pojęcia nie mieć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moja do polski przyjechała właśnie z kanady i nie ma temperatury w celcjuszach :? myślę ,że w tym servisie mogli tylko pracować ale pojęcia nie mieć :lol:

 

przeszla z kanady ale wersja jest USA.... wszystkie kanadyjskie wersje maja w temperaturze Celciusza.

 

Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha ja nie mowiłem ze oni mi powiedzieli ze mam celcjusze boo0na z Canady tylko jakas czesci sciagali i po numerze VIN wyszło ze jest kanadyjska .

 

Jeszcze jedno pytanko dlaczego ja nie mam kontrolki chek engine czy jakos tak sie to pisze ?? , to znaczy moze jest ale nigdy sie nie zaswieca , a u was widziałęm ze sie swieci. Najprawdopodobniej jest to wersja GLE wiec powinna miec wszystko , a tu co ??

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mzona by pomyslec o zamontowaniu na t6ym wyswietlaczu od klimy temp. zewnetrznej , musiałą by byc przelaczana na jakims przycisku bo obie temp. sie nie wmieszcza , a swoja droga dziwne ze taki samochod nie pokazuje temp. zew. nie ma kontrolki od swiatel i wielu innych nie mowiac juz o komp. pokazujacym spalanie - tu nissan poszedl po najprostrzej lini i to mi sie baaaaardzo nie podoba

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pokazuje. Moja pokazuje. A co do kontrolki chceck engine to musi byc. Moze tylko ci zarowka padla badz poprzedni wlasciciel wyjal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kontrolki od swiatel. Czy auto ci nie piszczy jak go upuszczasz i masz wlaczone siwatla?? Bo moje daje znak ze cos jest nie tak. No a poza tym masz tablice podswietlona jak swiatla sa zapalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...