Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Szukam -pompy wtryskowej do patrola


Gość pawelc

Rekomendowane odpowiedzi

Ja swoją oddałem do regeneracji, nie wiem jeszcze ile będzie kosztować naprawa ale widziałem na allegro coś po 7 stów, w jakim stanie - loteria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak jak w temacie ,może ktoś ma na zbyciu

Mam nową ;)

 

[ Dodano: Wto 05 Maj, 2009 20:00 ]

img0735u.jpg

 

[ Dodano: Wto 05 Maj, 2009 20:05 ]

img0729n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelc

Witaj ,ta z pierwszego zdjęcia z oznaczeniami jest identyczna ale ta druga to wygląda na inną -masz więcej fotek tej pompy ?

jaca V6, regenerujesz taką jak moja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ,ta z pierwszego zdjęcia z oznaczeniami jest identyczna ale ta druga to wygląda na inną -masz więcej fotek tej pompy ?

jaca V6, regenerujesz taką jak moja?

Jeżeli oznaczenia są te same to jest to ta sama pompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelc

To są zdjęcia tej samej pompy?,jestem wstępnie zainteresowany i nie chciałbym kupić takiej co nie będzie pasować ,dlatego jeśli nie sprawi Ci to kłopotu prosiłbym o resztę zdjęć

porównaj te zdjęcie

img0729n.jpg

 

z moim

aa932b5a8f15e14am.jpg

 

nie wygląda identycznie :/

 

[ Dodano: Sro 06 Maj, 2009 15:00 ]

Panowie ,jeden ze sprzedających na allegro twierdzi że pompę od turbo można podłączyć do bez turbo silnika z tym że nie podłączamy urządzenia zwiększającego dawkę ,czy ktoś spotkał się z takim patentem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jaca V6, regenerujesz taką jak moja?

No wlasnie nie powiem Ci, mechanik sie nia zajął, ja nawet jej nie widziałem, koszt regeneracji wyniósł 1700 pln, widziałem na allegro wyjętą z auta za 1600 więc w jakim stanie nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...