Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

gdzie mam filtr paliwa nissan frontier 2005 d40 4.0L V6


Gość szczureczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szczureczek

jak w temacie.. odświeżam trochę strzałę i nie mogę znaleźć nigdzie części tj. filtra paliwa... i tak przy okazji poszukuje przewodów zapłonowych :027: z resztą już sobie poradziłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygoogluj sobie manuala z netu ...

Gdzieś widziałem do Frontiera ;)

Będziesz miał wszystko od A-Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

no mam manuala, dodatkow książkę hayanes czy coś takiego o naprawie tego modelu i nic... cisza :/ może coś jest przy pompce w baku albo nie wiem już gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam manuala, dodatkow książkę hayanes czy coś takiego o naprawie tego modelu i nic... cisza

Czekaj bo nie łapię ...

Kupiłeś książkę w której nie ma Twojej wersji silnikowej :?:

 

Ps. Uważaj na tą książkę ...

W Patrolowskiej są napisane bzdury odnośnie ilości płynów eksploatacyjnych ...

Można nieźle wsadzić się na konia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że powinien być gdzieś w okolicach komory silnika, albo zaraz przy baku, gdzieś umocowany.

 

Trzeba poszukać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

no ksiazka jest i moj silnik też ale o filtrze paliwa nie widu... :/ pół godziny oglądałem dziś rano przewody paliwowe od baku po komorę silnika i dalej i nic nie natrafiłem. dzwoniłem do różnych hurtowni części i nic nie ma. strony amerykańskie przeglądam i nic o filtrze paliwa na forach i sklepach nie wspominają :(: chyba ogłoszę konkurs na ten filtr i piwo dla zwyciężcy. mnie osobiście się wydaje że może być gdzieś w okolicy baku a dokłaniej w nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne ... filtr paliwa powinien być w jakimś łatwo dostępnym miejscu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr paliwa znajdziesz w baku (2) i nie podlega on okresowej wymianie, 971eff26.jpg

 

A przewodów zapłonowych to jak byś nie szukał to nie znajdziesz bo ich tam niema ale zato są cewki na każdy cylinder po jednej jak na foto

8ea4d3fc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

to widzę dwa duże piwa :one: z tym filtrem to się też dziś dowiedziałem od znajomego ze stanów i występuje tylko i wyłącznie z pompką paliwa chyba firma hitachi to tylko robi, natomiast nad kablami nie znam się jakoś tam na mechanice ale to już z cewkami zrozumiałem

gdzie mam dowieść piwka?

temat uważam za zamknięty chyba że ktoś chce coś jeszcze tu dodać :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczureczek, pod postem użytkownika który ci pomógł rozwiązać problem masz przycisk "Pomógł" - warto z niego skorzystać jeśli ktoś w twoim wątku udzielił rzeczywistej pomocy w rozwiązaniu problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...