Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[T30] Przepływomierz X-Trail 2,2 DI


Gość jog-el
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam .

Dla tych którzy lubią sami podłubać.

Przed czujnikiem przepływu w obudowie jest umieszczony filtr siatkowy, w moim 2,2 dci 2002 po 8 latach był prawie całkowicie zatkany, po umyciu widoczna poprawa pracy silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Potwierdzam, do mojego X-sa (2003r, 2,2Di, 114 koni) zakupiłem przepływkę Boscha o nr 0986280232 i jest to przepływka regenerowana na bazie Boscha o nr 0280218005. Oba te symbole są wypisane na tej przepływce. Jakoś bardziej przemawia do mnie regenerowana Boscha niż nowa "no name". Cena porównywalna.

Wszystko OK. Prawdą jest że ma ona 5 pinów a wtyczka w samochodzie 4, ale chodzi, tak jak pisaliście. Podpiąłem, zapalił od razu bez problemu, pochodził kilka minut na wolnych obrotach, tak dla pewności, i śmiga. Odrazu samochód nabrał chęci do jazdy.

 

Serdeczne dzieki wszystkim za wszystkie informacje, nie tylko w kwestii przepływki, dzięki Wam zaoszczedziłem kupe kasy na mechanikach i zakupie niepotrzebnych części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Ad przepływomierza powietrza w Nissanie 2,2dci 136kW,aby nie ponosić kosztów a nawet można te awarie usunąć na trasie,w drodze.Nalezy wymontować przepływomierz,nastepnie benzyna ,lub dostępny spray do czyszczenia ,mycia szczek ,tarcz hamulcowych,spryskac druciki (szt.2)wewnątrz przepływomierza ,nie można dotykać ! ,zamontować i gaz,druciki wewnątrz maja osad i to jest przyczyna,pozdrawiam.

 

 


Jakie są objawy padniętej przepływki?

 

Traci na mocy,jedziesz 60-80kmh,nie wchodzi na wyższe obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...