Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Navara mniejsze wieksze przygotowania do wypraw


Gość Cezrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nadzieje ze nikt mnie nie zjedzie za ten temat jakby co to go usuncie i bez problemu... to po a)

po B) nieklocmy sie jak to mialo miejsce na pekajacej ramie.. strata czasu a ja potrzebuje rzetelnych informacji..

no to zaczynamy :D

 

byly tematy o podnoszeniu .. i tuningowaniu offroadowemu.. lecz ja chcialbym sie dowiedziec

czegos wlsnie o podnoszeniu.. sa zestawy calmini.. ale to droga impreza.. widzialem tez na stronie arb ze mozna wmontowac old emu... chcialbym wiedziec bo akcesoriow jest co niemiara.. co tak naprawde sie przydaje a co nie.. w co warto zainwestowac.. jakie to wytrzymale i wszytko.. i generalnie chcialbym zachowac.. kolejnosc.. w poznijeszych postach chcialbym przesc do blotnikow przodu i tylu .. i ewentulanym uzbrojeniu podwozia navary..

ale to z czasem .. takze Chcialbym Otworzyc Dyskusje na Temat Podnoszenia Naszych NAVAREK

z gory dziekuje za wszelkie informacje

pozdro dla was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no mój temat pewien gość zjechał:D (łamanie ramy). Zobacz na You Tube odcinek TOP GEAR -Arctic Truck. Modyfikacja zawieszenia kosztem nawet cięcia ramy. Jest też na You tube jak robili takie mody. Przepraszam za lekki OT:) Powiem tylko- pięknie to wygląda- oni mieli Hiluxy, ale to mało ważne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam nadzieje ze nikt mnie nie zjedzie za ten temat jakby co to go usuncie i bez problemu... to po a)

po B) nieklocmy sie jak to mialo miejsce na pekajacej ramie.. strata czasu a ja potrzebuje rzetelnych informacji..

 

Nic się kolego nie stresuj, po to jest forum żeby każdy mógł się W TEMACIE wypowiedzieć, a to że zawsze znajdą się krytycy wszystkiego i wszędzie to już inna historia.

Każdy kiedyś pytał pierwszy raz i jak ktoś tego nie rozumie to trąba :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z kalega w jego frontierze planujemy zamontowanie 2" liftu wlasnie calmini: http://www.purenissan.com/2_5_shackle_kit1.htm nie jest az tak drogi... do tego 32 calowe MT-ki i juz smialo mozna sobie poczynac w terenie bez obaw ze przy piewszej koleinie siadzie na brzuchu...

Tutaj masz ciekawy artykuł:
to auto chyba w okolicach rumii (3misto) smiga - widzialem je kilka razy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i czy tylko ten kit wystarczy? nie bawicie sie w jakies amory .. sprezyny .. czy pióra?

dzieki za artykół mniej wiecej cos podobnego chcialbym osiagnac tyle ze bez paki z tyłu .. gdyz pickup to pick up. najladniej z cienta d*pa wyglada..(kwestia gustu oczywiscie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu skok amora sie nie zmieni przy tym systemie - z tylu nieznacznie, auto powino teoretycznie zachowywac sie tak samo na asfalcie po za tym ze srodek ciezkosci bedzie wyzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

kolejna seria pytan... czy ktos z was montowal dachowa konsole.. w wersji le z blotothem? przypomiunam ze w takowych wersjach bloototh jest usytuwany na dachu za standardowa konsolka .. ,.. jak to pogodzic...

 

to pierwsza sprawa.. druga sprawa.. to odnosnie blokad.. arb locker.. ale to po uzyskaniu info na temat dachowej konsoli

pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...