Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] wsadzenie dvd do wersji bez dvd


Gość PawelRm

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelRm

Witam, czy problemem było by wsadzenie napedu do DVD do primerki bez fabrycznego dvd, czy trzeba by zmieniac takze wyswietlacz i oprogramowanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz włożyć sam napęd czy odtwarzacz DVD ?. Jeśli odtwarzacz z wysuwanym ekranem to nie ma większych problemów, jest tylko motanie z obejściem zabezpieczenia które blokuje odtwarzanie filmów gdy ręczny hamulec nie jest zaciągnięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sunny001

Kolego zastanow sie co chcesz zrobic bo czuje ze sobie chcesz zrobic krzywde , naped dvd ktory przedstawiasz w linku to naped do odtwarzania tylko i wyłącznie płyt do nawigacji. Po za tym płyt do nawigacji na Polske nie ma niestety. Ale swoją drogą to niezły krętacz z tego co wystawia to ogłoszenie i pisze że pozwala odtwarzać filmy , już dawno takiego kitu nie widziałem. Oprócz tego jeśli chciałbyś aby to działało jako zestaw nawigacji musisz dokupić wyświetlasz i oprogramowanie więc daj sobie z tym spokój. Kup sobie typowy odtwarzacz do DVD a nie ten czytnik którego linka podpiołeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Chcesz włożyć sam napęd czy odtwarzacz DVD ?. Jeśli odtwarzacz z wysuwanym ekranem to nie ma większych problemów, jest tylko motanie z obejściem zabezpieczenia które blokuje odtwarzanie filmów gdy ręczny hamulec nie jest zaciągnięty.

 

mam taki odtwarzacz z wysowanym panelem i pytanko

 

1.Mam zamontowac tam gdzie jest obecnie cd? czy kostki podejda?

2.Czy ponizej cd a powyzej popielniczki? bo mam tam taki maly schowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym jak to mowisz schowku fabrycznie montuja dvd wiec powinna to byc zaslepka z welurkiem ktora da sie zdemontowac i wlasnie tam bym montowal takie cudo btw ile buliles za odtwarzacz?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...