Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Pathfinder problem z silnikiem


Gość Piotr Cieśla

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr Cieśla

Witam.

Jestem szczęsliwym posiadaczem Nissana Pathfindera 2000r 3.5 V6 benzyna+LPG.

Kupiłam go z zapaloną kontrolką "Servis Enge SUN" od jakiego szasu miga, ale nic się nie dzieje z samochodem, poprzedni własciciel nie serwisował go ASO.

Czy musze sie udać do ASO - co ona oznacza, że są jakieś kłopoty z silnikiem czy poprostu sygnalizuje wymiane oleju. Co się stanie jeśli ją zignoruje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sygnalizuje błąd/awarie podzespołu silnika (elektronika) , może nie poprawny montaż instalacji LPG jest tego powodem , sprawdzenie komputerem nie zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

u mnie był ten błąd i była to wina słabej jakości paliwa, najlepiej tankować 98 i więcej na sprawdzonych stacjach. ale najlepiej podjechać na komputer. jeżeli to olej to kontrolka powinna zgasnąć po odłączeniu akumulatora na 10 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr Cieśla

Witam.

Byłem w ASO i wyszło zupełnie coś innego. Komputer wykrył błąd na 6 cylindrze. Nie ma (cytuję) odpowiedzi zwrotnej z cewki zapłonowej do komputera.

Gdzie taką cewkę można dostać czy są zamienniki z innych samochodów.

Przypomnę mam silnik 3,5L V6 benzyna.

 

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

http://www.autopartsworld.com/nissan_parts...nitioncoil.html

tu są ale musisz rocznik podać

ja nie kupowałem jeszcze tutaj, ale na następny przegląd szykuję się na części z tej strony... wszystko dokładnie mają opisane, a wszystkie inter, foty, AP,harty nie umywają się do tej strony. po numerze nadwozia nie mogli mi paska do mojego zamówić, a tu znalazłem co i jak

wracając do cewki może gdzieś używki się trafi?

 

trafisz może tu http://www.allegro.pl/item624631034_nissan...r_3_5_2002.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...