Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] 2 TD wysokie obroty


Gość mariusz 12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mariusz 12

witam, mam primerę 97 2l td,

rano chodzi do 1000 obr jak się rozgrzeje to chodzi na 1100 obr, czasem szarpie przy spokojnej jeździe,mam problem wszyscy mechanicy i serwisy mnie zbywaja nikt niechce tego robić, a przez telefon jak słysza nissan to dają namiary na kogoś innego i kolo się zamyka, niewiem co robić, słyszalem że to może byc problem z pedałem gazu, moze ktoś mial taki problem w dizlu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Witam nowego usera;)

Uzupełnij profil

1. będzie wiadomo skąd jesteś i łatwiej będzie polecić mechaniora w Twojej okolicy

2. Po nicku wydaje mi się że facet a znaczek "kobieta" :D

3. Jeśli masz primere z 97r to masz model P11 a nie P12

 

Tak na szybko to może byc pompa, 1 wtryskiwacz, przepływka ....itp Warto najpierw poczytać forum i zrobić autodiagnostyke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mariusz 12

witam, już uzupełniłem profil i zmieniłem płeć,

 

byłem u kilku mechaników, obdzwoniłem kilka serwisów w Gdansku, wszyscy się krzywią jak słysza że to nissan,

jedynie serwis który ma złą opinię zgodził się na zdjagnozowanie usterki, ale tam nie pojechałem,

nie wiem gdzie jechać na diagnozę,

może ktoś wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mariusz 12.

W ubiegłym tygodniu odwiedziłem warsztat Derwisz we Wrzeszczu, namiary na niego znajdziesz bez problemu w internecie, również miałem problem z obrotamii i dodatkowo z odpalaniem, jak się okazało wskutek rozregulowanej pompy wtryskowej. Goście konkretni, mi w każdym razie pomogli. Spróbuj tam uderzyć - jedno jest pewne: mają tak kompa do japończyków, którego ze świecą szukać w Trójmieście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...