Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zamek do zabudowy ARB


em

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedawcy nie dzwoniłem. Orientujesz się czy jest przedstawicielstwo w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260

A co się stało że nie można go naprawić? Miałem kiedyś zbitą szybe i rozbierałem te zamki , są w pełni rozbieralne, wszystko można obruszać i nasmarowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości obrócenia klucza. Nie wiem czy ktoś życzliwie nie napchał czegoś do środka. Kiedyś już to czyściłem wd-40. Pomogło na jakąś chwilę. Aktualnie nic ze znanych mi środków nie pomaga :/

Odnośnie rozbierania, może nie jest to zły pomysł. Pytanie tylko czy wyciągnę wkłądkę bez obracania kluczykiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość don_martinez

Masz jeszcze opcję poszukania magików od zamków. W każdym mieście jest przynajmniej kilka takich zakładów, część ogłasza się w lokalnej prasie pod hasłem "awaryjne otwieranie zamków" itp. Jeżeli zamek jest rozbieralny, jak pisze Patrol 260 bez problemu zrobią Ci z niego nówkę.

A co do telefonu to chodziło mi o sklep4x4.pl, skoro sprzedają ARB muszą mieć jakiś dostęp do części.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrol 260

Wydaje mi się za nawet tam nie zaglądałeś , hak który zapiera się o burte wykręca sie za pomocą małej śróbki, póżniej nakrętka na klucz 14 i wszystko zabierasz do domu na stół , gdzieś po drodze jest przetyczka z małej rureczki i mały segerek z tego co pamiętam, robiłem to z rok temu więc nie wytłumacze ci krok po kroku , nie mniej jednak jest 20 min roboty, wszystko jest absolutnie rozbieralne i naprawialne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zamka zaglądałem, a dokładniej to serwis wymieniał mi same wkładki i z tego co pamiętam to potrzebne było przekręcenie kluczyka, żeby ją wyciągnąć. Jak mówisz, że istnieje możliwość bez ruszania kluczykiem to spróbuje.

 

[ Dodano: Czw 21 Maj, 2009 15:36 ]

Dzisiaj rozebrałem zamki. Tak jak pisałeś hak który zapiera rozbiera się migiem, cały zamek wyciąga się tak samo szybko. Jednak po tej czynności nie da się dostać do wkładki aby przeczyścić ją od środka :/

 

[ Dodano: Sob 23 Maj, 2009 09:18 ]

Sklep4x4 niestety tez nie jest w stanie pomoc. :/

 

[ Dodano: Wto 09 Cze, 2009 08:25 ]

Nikt nie wie gdzie można taki zamek zakupić? HELP!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...