Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan wzywa do serwisu właścicieli murano


Gość BESEL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oddzwonili do mnie dzisiaj z Nissan Polska z informacja, ze po 11.06 dealerzy powinni juz miec wytyczne dotyczace usterki i powinni zapraszac do naprawy. Opisze Wam o co chodzi jak to zalatwie.

 

[ Dodano: Pią 19 Cze, 2009 16:57 ]

Witam,

Dzisiaj w moim aucie zostala przeprowadzona akcja serwisowa...

wszystko zajelo jakies 20 minut, chodzilo o uszczelnienie dolotu powietrza. Z cego co widze, zaden z gumowych przewodow nie zostal wymieniony, a to w ktorym miejscu mechanik cos robil mozna poznac tylko po sladach palcow na gumach. Zmienili jedynie obejmy na gumowych przewodach i to wszystko. Pytalem mechanika co to za wielka naprawa, powiedzial ze to kupa smiechu. Tak wiec kolezanki i koledzy majacy auta z importu - pilnujcie tylko czy nie macie luzow na gumowych przewodach i zadne akcje serwisowe nie sa Wam potrzebne.

 

Przed naprawa:

9b1f16bb30df4533m.jpg

 

Po naprawie:

2789e1729714afeam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość nora666

W zeszłym tygodniu podczas jazdy nagle moje murano zgasło, niewiedziałem co jest grane. Przy próbie odpalenia silnika zachowywał się jakby niedostawał paliwa ( a był po tankowaniu ).

Męczyłem się ponad godzinę i przypomniałem sobie o tej wielkiej usterce silnika, więc sprawdziłem przewody dolotowe powietrza i się okawzało, że jedna obejma jest luźna, agumowy przewód jaby się ześliznął. Przewód poprawiłem, obejmę dokręciłem i moje murano znowu chodzi jak złoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...