Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

WILSON LITTLE WILL czy SIRIO AS 100 MAG


nice-wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie Herberta II a teraz czas na zmianę anteny , warunek do 1m magnesowa . Szukając czytając zostały mi tylko te 2 do wyboru z tematu ,która lepsza będzie do tego radia .

Stwierdziłem że lepiej dać parę groszy więcej i mieć fajny zestaw na lata .

 

A może macie lepsze propozycje w cenie max to 150-200 zł za antenę magnesową do 1m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrexxl
nice-wawa ja mam SIRIO Omega 27.

Jest metrowa i wg mnie mega dobra w tej długości i cenie. SWR trzyma na 1.1 :D

 

Popieram kolegę. Ja niedawno zakupiłem taki właśnie zestaw. Antenka rewelacyjna, regulowany kąt nachylenia (wszystkie parkingi podziemne moje) a poza tym cena o wiele niższa od anten presidenta bo za swoją dałem 159 PLN. Ta sama antena może być stosowana zarówno na magnesie jak i może być montoweana na stałę. (koszt 99 PLN).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom wilson także jest markową anteną. Jeżeli zależy Ci na dobrym zestawie to dodaj trochę gotówki kup gammę IIR lub gammę 90 i do tego podstawę magnesową.

 

Wilson jest bardzo dobrą anteną, zasięg niewiele mniejszy od ML 145. Natomiast jeżeli się nie mylę to wspomniane przez Ciebie antenki to helikale. Więc może być słyszalny gwizd podczas jazdy. Mnie np: floryda doprowadzała do pasji swoim gwizdaniem.

 

 

Nie wiem jak w as100 ale w ml lubi się urwać kabel w podstawie magnetycznej.

Porównując te antenki to do zalet wilsona należy bardzo długi kabel i większy magnez (trzyma bardzo dobrze) Natomiast as100 ma tę przewagę, że zawsze można ją będzie wstawić w uchwyt, lub w dziurkę w dachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi ale w wczoraj kupiłem Siro AS 100 .

Troszkę poczytałem w necie i padł wybór na sirio. Dam znać jak się spisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być słyszalny gwizd podczas jazdy

Pomaga lekkie pochylenie anteny do tyłu :) .

ml lubi się urwać kabel w podstawie magnetycznej

Zgadza się. Zawsze daję tam sporą ilość keju termotopliwego.

kupiłem Siro AS 100

Nie zapomnij przykleić dostarczonej w komplecir folii na magnes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...