Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nowa mapa Navteq do Nissan Navara


Gość pajaak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś orientuje się skąd można zassać nową mapę do Navteq do Nissana Navary, posiadam wersje 2008 ale widzę że jest już trochę nieaktualna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Marcin_sk

Witam.

 

Nowa wersja nawigacji Navteq 2008/2009 (Biała), wersja: E0E 363R 25920 JU40A DVM-1405E.

 

Europa z Polską (pokrycie ok 95%)

Pasuje do: Nissan Murano, Xtraill, Navara od 2005r, Pathfinder od 2005r, Qashqai od 2007r.

 

Info tylko na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam, poszukiwałem w necie Navteq 2009 do Navary lub z tego co wyczytałem renault carminat v29 i nigdzie nie mogę znaleźć.

Proszę o wrzucenie na jakiś(najchętniej rapidshare) serwer jeśli ktoś posiada świeża wersje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest na torrentach do ściągnięcią CarminatV29 o pełnej nazwie: Carminat SatNav V29 2009 European DVD.rar zajmuje 4,38 GB (bajtów: 4 709 447 369) I jest to wersja mapy na 2009/2010 rok. Sprawdziłem działa. Na torrentach proponuje sciagało mi ok 3-4 godzin na emule od 2 dni kilka % .....

 

(D A T A V E R S I O N 0 9 / 0 3 / 0 1 / 0 1 N I S S A N P A R T N O . 2 5 9 2 0 J U 4 1 A - 0 V 0 2 . 0 0 . 0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest na torrentach do ściągnięcią CarminatV29 o pełnej nazwie: Carminat SatNav V29 2009 European DVD.rar zajmuje 4,38 GB (bajtów: 4 709 447 369) I jest to wersja mapy na 2009/2010 rok. Sprawdziłem działa. Na torrentach proponuje sciagało mi ok 3-4 godzin na emule od 2 dni kilka % .....

 

(D A T A V E R S I O N 0 9 / 0 3 / 0 1 / 0 1 N I S S A N P A R T N O . 2 5 9 2 0 J U 4 1 A - 0 V 0 2 . 0 0 . 0)

 

 

Widać, że masz bardzo szybki net. Jeśli jest taka możliwość, to proszę wrzuć ten spakowany pliczek np. na rapidshare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam,ja ściągałem v29 ale nie działa.

Mam pytanie, przez jaki program wypalaliście płytke i jaką prędkością itd?

Za wszelkie info dzięki wielkie z góry.

 

witam,możecie napisać jak wypalić płytke, w jakim programie itd.ja ściągałem 4 dni i po odpaleniu w Navarce ERROR.

Z GÓRY DZIĘKUJE ZA POMOC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luk: niemam konta na rapidzie ani też innego gdzie mógłbym wrzucić tak duży plik w chwili obecnej. Ale mam nadzieje że już pobrałeś to na swoim łączu ;) Jeśli nadal walczysz z plikiem napisz mi to postaram się załatwic na kilka dni miejsce na szybkim serwerku. ps. łącze mam b szybkie.

Machoni: Wypalałem normalnym nero chyba wersja nero 8, płytka TDK DL prędkość standardowa x4. Przeczytaj moje posty w tym dziale może to coś ci ułatwi LINK: http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/34302-nawigacja-w-navarze/

Edytowane przez sido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Możesz kolego dać jakieś namiary gdzie kupiłeś,ja mam wersję 2008-2009.Mam pytanie może się orientujesz jak zmienić język,próbowałem ale w menu nie ma polskiego.Podobno jak zmienię płytę to tym samym język.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam kolegów, jak ktoś jest zainteresowany nową mapą do navki, to polecam stronę

http://peb.pl/wbudowane-systemy-nawigacyjne/832784-hf-carminat-navigation-europa-v30.html

ja pobrałem wypaliłem i mapa działa, nie wiem o co chodzi z tym CD aktualizacyjnym

jak komuś uda się upgrade to proszę o wpis jak to wykonać

Mapa jest w wersji V30

pozdrawiam i miłego wypalania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
Gość oskar_bike

Witam wszystkich użytkowników forum!

 

Z jaką prędkością wypalaliście płytę DVD DL? Ściągnąłem Carminat V31.1 i chciałbym zacząć ją używać, a nie chcę niszczyć niepotrzebnie płyt. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

mam pytanie ja mam dvd pod siedzeniem kierowcy jest tam płytka z mapa ale nie pokrywa polski ,a jak bym włożył taką zwykłą z mapa polski czy by działala :nissan2: :nissan2: :nissan2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...