Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

elektryka, problem z popma paliwowa


Gość sunnyn14

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sunnyn14

Witam serdecznie wszystkich

 

Mam dosc spory problem a mianowicie:

posiadam nissana sunny n14 z silnikiem 1.4 na gazniku, problem z nim jest taki ze zostal on zatarty a skrzynia biegów uszkodzona(no gorzej byc nie mogło)

wiec postanowilem wymienic silnik wraz ze skrzynia biegów, tak wiec zrobiłem jest juz zamontowany silnik 1,4 lecz na wtrysku, wstawilem komputer z wziazka, wymieniłem bak bo gaznikowy nie jest przystosowany do pompy paliwowej, podłaczylem kable i co? powinno niby wszystko chodzic a nie chce mi odpalic, nie slysze pompy ktora powinno byc slychac, paliwa brak w przewodach. silnik działa napewno bo przed wyciagnieciem działał bezproblemowo.

Dodam, ze z baku gaznikowego wychodzila jedna kostka a z baku od wtrysku kostki sa dwie,

w samochodzie sa tez dwie kostki(oczywiscie podlaczylem je)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałęś czy do pompki dochodzi napięcie po zapłonie lub jak już kręcisz silnikiem.

A kto ci zakładał tą wiązke, bo napewno trzeba przerobic wiązke elektryczną bo ja podejrzewam że orginalna wiązka nie jest przystosowana do pompki w baku.

Jeżeli nawet jest to czy zamontowałeś bezpiecznik od pompy paliwa.

Podepnij pompe na krutko i zobacz czy odpali jeżeli tak to niema sterowania na pompe paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sunnyn14

Wiec tak, pompka dziala po przekreceniu kluczyka, przekaznik jest tez, pompka chodzi bezproblemowo, paliwo w przewodach sie pojawiło, swiece suchutkie czyli wywnioskowac mozna ze wtryskiwaccze nie wtryskuja paliwa,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób tak odepnij przewod paliwowy zaraz za pompa paliwa, przekrec kluczyk w stacyjce powinno zaczac sikac paliwo silnym strumieniem. jesli tak nie jest a pomka działa to sprawdź czy masz prawidlowo podpiete zasilanie poprostu zamien przewody na pompe paliwa moze dzialac w odwrotnym kierunku i nie poda paliwat ylko zabuzuje w zbiorniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...