Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana lampy tylnej D40


Gość viscet

Rekomendowane odpowiedzi

Może się nadam do klubu jako nowy użytkownik Navary... wożę nią trochę towaru i ludzi tylko... Tresują ją od miesiąca, ale to twarda su...(ekhm) sztuka i wcale się (nie) daje ujeżdżać. Znowu mam Tomek (jak kilku T-ów temu) i teraz muszę wymienić lampę tylną, ponieważ mój uprzejmy jakiś "sąsiad" zrobił w nim dziurę i poszła w du... miasto... Ma może ktoś z Klubowiczów pomysł jak to zrobić z fabryczną wykładziną? PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jasiek25
i teraz muszę wymienić lampę tylną

 

ok wszystko cacy ale jaka wykładzine ?? tylna lampe wymieniasz. otwierasz tyłek i rozkrecasz kolego szanowny :) niepamietam dokładnie jak to sie dzialszyn ale wiem ze chwila moment i tylna lampe masz zdjeta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie sruby z boku burty i ciagniesz energicznie bo po odkreceniu srub na zatrzasku sie trzyma wewnatrz burty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ja moge odspzreadc jeśLi chcesz mam dwie lampy gdyŻ kupiłen z usa ledy jak jeszce $ tani był:) a te mi zostaly auto kupilem 280808 a lampy wymianiłem pod koniec listopada jak bedziesz chcial daj znaka pozdro HETMAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dziekuje wszystkim za pomoc juz sobie poradzilem! :)

 

MKmario: Jak sie jezdzi Fordem ile ci pali i czy wsadzales gaz?

 

Hetman: Lamp nie potrzebuje, rozbieralem dlatego ze ostatnio zdarzylo mi sie sarne upolowac :) i niestety przy uderzeniu pękł mi 4cm kawalek gumowej rurki laczacej zbiorniczek od spryskiwaczy z dyszą od pryskania prawej lampy no i sie lało. I przez taką pierdołę trzeba było pół samochodu rozkręcać.:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...