Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ 1,6 benzyna pasek czy łańcuszek???


Gość wz3005
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie do speców.

Czy w QQ 1,6 benzyna jest pasek rozrządu czy łańcuszek, przeszukałem całą dostępną literaturę i nic na ten temat nie znalazłem.

Proszę tylko o konkretną odpowiedź tak lub tak a nie odsyłanie do wątków na forum lub przeszukiwania internetu, poto jest te forum aby się pytać.

I jeszcze co ile powinno się wymieniać pasek lub łańcuszek w wersji 1,6 benzyna.

Z góry dzięki za fachowe odpowiedzi!!

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę tylko o konkretną odpowiedź tak lub tak

Silnik HR16DE - Łańcuch sztuk 1 + jeszcze 1 od napędu pompy oleju.

co ile powinno się wymieniać pasek lub łańcuszek

W żadnym silniku z rozrządem łańcuchowym nie ma czegoś takiego jak okresowa wymiana ów łańcucha. Przynajmniej w Nissanach. Wymienia się jak trzeba, czyli jest głośny. Lub jak się zerwie, ale wtedy i tak najpierw jest głośny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś problem ?? Zadajesz pytanie to odpisuje. Szkoda że nie umiesz czytać bo w książce masz napisane jak dla 5 latka. Nie gorączkuj się tak bo co ciśnienie skoczy człowiek chce pomuc, a ten z buzią wyskakuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Koleś to to naucz się czytać, przeczytaj mój pierwszy post (dokładnie, a jak nie potrafisz to poproś mamę o pomoc!!!) jak by mi się chciało szukać w instrukcji to bym nie pisał na tym forum:) nie sądzisz????

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty co taki nerwowy jesteś? Nie napisałeś że nie chce ci się szukać tylko że już przeszukałeś :)

Akurat tu się zgodzę z luxboxem - chcesz pomocy to nie rzucaj się z zębami na ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kserokop

Ludzie kolega jest nowy na forum i pewnie nie umie się jeszcze zachować.

Jak by poczytał posty kolegi luxboxa to by się przekonał, że to jak najbardziej konkretne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pytanie do speców.

Czy w QQ 1,6 benzyna jest pasek rozrządu czy łańcuszek, przeszukałem całą dostępną literaturę i nic na ten temat nie znalazłem.

.

 

I kto tu nie umie czytać?? Ośmieszasz się tylko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...