Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lekkie elementy


ammaimon

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

gdzie mozna zrobic lekkie elementy z laminatu? konkretnie chodzi mi o maske - albo replike z sunnego gti-r albo zwyczajna maske do sunniacza.. pisalem do autoR na pw, ale oddzewu brak :/ zlapalem tez kontakt z firma abmotorsport, ale nie maja form, a zamowienie moze byc z pocztkiem lipca i od 3 szt w gore..

orientujecie sie tez moze jak to wyglada cenowo? :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ammaimon, jak się dowiesz w tej firmie z namiaru Kamo_DBWC ile to kosztuje, to wrzuć na forum cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslalem juz zapytanie, teraz czekam na odpowiedz :)

 

Pozdr

 

[ Dodano: Pią 29 Maj, 2009 16:59 ]

Kamo_DBWC, masz jakis inny kontakt do tego kolesia niz to co napisales? bo wyslalem zapytanie na jego stronie, ale odpowiedzi brak :/

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odezwij sie do Jacka Lesiaka ( dealer nissana) Powinien jeszcze mieć formy do maski z gtira, błotników i zderzaka przedniego. Swojego czasu za około 400 zł był skłonny wykonac taka maskę, błotniki po 200 i zderzak chyba też 200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szopen, wielkie dzieki, napisalem maila i zobaczymy, co bedzie dalej..

 

dostalem odp z http://www.rajdy-najda.com/ i dowiedzialem sie, ze nie maja formy, a mache z carbonu zrobia za ok. 2k zl :029:

 

zobaczymy.. jesli nikt mi maski z gti-r`a nie zrobi to wiem gdzie dostac seryjna maske do sunnego gti z laminatu :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...