Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

centralny nissan sunny


polo1976

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Odświeżę trochę temat. Dzisiaj próbowałem podłączyć centralkę na pilota do fabrycznego centralnego na kluczyk. Próbowałem różnych kombinacji niestety bez efektu. Z tego co udało mi się dojść to na centralkę fabryczną idzie impuls - . Ale pewien już nie jestem. w połączeniu z uniwersalnym centralnym wszystko działa jak należy. Zanim jednak zamontuję uniwersalne siłowniki chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość podpięcia sterownika na pilota pod fabryczny centralny. W ramach wyjaśnień, rzecz dotyczy nissana sunny hb 95r 3 drzwi.

poniżej fotka fabrycznej centralki

dsc00217l.th.jpg

Poniżej link do centralnego kupionego przeze mnie

http://www.allegro.pl/item636529154_centra..._d_funkcji.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upewnij sie najpierw czy w drzwiach kierowcy masz silownik czy tylko podajnik impulsu jezeli masz siłownik to nie powinno byc problemu jesli jest podajnik impulsu to twoja zabawa nic nie pomoze . pozostanie ci tylko wyprowadzic nowy centralny zamek od podstaw. Siłownikiem natomiast jest tak ma on najcześciej 4 kable znajdujesz na nich przewód na którym pokazuje sie minus przy zamykaniu drzwi i drugi minus przy otwieraniu drzwi w te kable wpinasz sterowanie z centralki alarmu badz centralnego zamka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wczoraj wieczorem doszedłem do tego, że mam tylko podajnik impulsu jak to fachowo nazwałeś, i czeka mnie montaż siłowników. No nic trochę więcej roboty ale się zrobi. pawel2163 dzięki za zainteresowanie tematem.

pozdrwienia

 

[ Dodano: Nie 31 Maj, 2009 17:00 ]

Temat rozgryziony wszystko hula aż miło.

Do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...