Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Clear w N16 - usunięcie embematów


Gość Dudek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się czy ktoś z forum usunął znaczki ze swojej Almery i jak to wygląda.

 

Niedawno z mojej Almery zniknęły w tajemniczych okolicznościach znaczki NISSANa przedni i tylni (parkuje pod blokiem), w związku z tym zacząłem się zastanawiać nad usunięciem ostatniego ze znaczków czyli napisu Almera i wyczyszczenie pozostałości po kleju po skradzionych znaczkach. Moje pytanie czy ktoś zrobił coś takiego u siebie i jak to wygląda? Czym wyczyścić pozostały klej? A może bezpieczniej oddać samochód do jakiegoś lakiernika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

do odklejenia moze się przydać mocna nić - podgrzewasz znaczek a następnie podcinasz go nitką (np nawiniętą na dwa wskazujace palce) - ja tak zrobiłem. Czyścisz pozostałości i już.

Tylko taka uwaga, u mnie lakier pod znaczkami miał zdecydowanie inny odcień, fakt że auto wtedy miało swoje lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Mam takie pytanie. Czy ten duży znaczek nissana na masce i ten mniejszy na klapie bagaznika w almerze n16 po lifcie jest tylko przyklejany czy przyklejany i jeszcze z jakimis koleczkami? Czy po jego odklejeniu nie zostaną dziury??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostałości po kleju możesz również usunąć przy pomocy benzyny ekstrakcyjnej i paru gazików ja robiłem tak w swojej primerce i nie zostały mi żadne ślady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...