Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Radio w Note


Gość sabaj

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy pewnie od rocznika- ja mam 2007- tylko audio (radio 1din)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w specyfikacji na stronie nissana jest napisane: radio CD z możliwością podłączenia odtwarzacza MP3. Ale czy jest oprócz tego standartowo MP3, rzeczywiscie cisza :D W każdym razie w nissan connect jest bo:

"Zmodernizowany Note będzie pierwszym modelem, w którym od przyszłego roku pojawi się system Nissan Connect (w kolejnych modelach w późniejszym czasie). System ten, wykorzystujący technologię ekranu dotykowego, oferuje nawigację satelitarną (w dziewięciu językach), układ audio z odtwarzaczem CD (w tym MP3 i WMA), wejście na zewnętrzne źródło dźwięku, port USB i transmisję Bluetooth"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest niezbyt precyzyjne, bo nie piszesz jakie konkretnie radio? Zależy też od radia - na przykład modele (również montowane w wersji Acenta) z lat 2006-2007 wyposażone w 1-dinowe (prostsze) odbiorniki mają możliwość odtwarzania CD tylko w formacie audio i nie mają wejścia AUX ani USB. Ale choć w instrukcji pisze, że powinno się używać oryginalnych nośników - wielokrotnie na kompie przerabiałem muzyczne pliki mp3 z powrotem do formatu audio i potem wypalałem na CDR i CDRW z pozytywnym skutkiem. Odtwarzacz czyta bez problemu takie wynalazki :P. Oczywiście pojemność takiego nośnika wynosi raptem ok 13-17 standardowej długości kawałków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest niezbyt precyzyjne, bo nie piszesz jakie konkretnie radio? Zależy też od radia - na przykład modele (również montowane w wersji Acenta) z lat 2006-2007 wyposażone w 1-dinowe (prostsze) odbiorniki mają możliwość odtwarzania CD tylko w formacie audio i nie mają wejścia AUX ani USB. Ale choć w instrukcji pisze, że powinno się używać oryginalnych nośników - wielokrotnie na kompie przerabiałem muzyczne pliki mp3 z powrotem do formatu audio i potem wypalałem na CDR i CDRW z pozytywnym skutkiem. Odtwarzacz czyta bez problemu takie wynalazki :P. Oczywiście pojemność takiego nośnika wynosi raptem ok 13-17 standardowej długości kawałków

 

 

Nie rozumiem w czym pytanie jest nieprecyzyjne. Pisalem że chodzi mi o nowy Nissan Note w wersji Acenta. Nie wiem jakie radia tam montują. Podejrzewam, że we wszystkich modelach w tej wersji wyposażenia są podobne radia.

Odnośnie przerabiania plików mp3 na audio to chyba logiczne, że w instrukcji piszą żeby używać oryginalnych płyt. Przecież inaczej nie mogą napisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...