Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z fabryczną nawigacja w T31


Gość michalkaflowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michalkaflowski

Czy "szczęśliwi " posiadacze fabrycznej nawigacji mają ten sam problem - system nie może wyznaczyć z jakiegoś powodu trasy do np. Władysławowa, Helu, Łeby i wielu innych miast z tego regionu. Jestem z Trójmiasta więc nigdy wcześniej tych tras nie sprawdzałem, ale ostatnio sobie wstukałem taką trasę i d..a blada. Pokazuje ją na ekraniku ale zawiadamia że nie może jej skalkulować i doprowdzić do celu.

Dziwne!

 

Jakby ktoś kto ma takie udogodnienie mógł sprawdzić czy dojedzie do Helu i dać mi znać :) będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalkaflowski

Dzięki za info.

 

Nie wiem która wersję mam, ale program jest z 2007 roku :(

Może ma jakąś wadę.

Ciekawe jak długa gwarancja jest na program?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to miałem (jak na razie tylko ze trzy razy!) taki napis: "Please wait, loading...."

(albo tylko please wait, nie pamiętam dokładnie teraz)

i to trwało ok 10 minut, problemu by nie było, ale w tym czasie nie działała nawigacaj, radio i CD!

:029:

 

oby tylko takie coś się nie zdarzyło na wakacjach podczas jazdy przez jakieś nieznane miasto :/

 

ps.płyta czysta, bez zarysowań, więc podejrzewam raczej że to wina czytnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalkaflowski

Właśnie mi powiedzieli w serwisie Nissana że na software nie ma gwarancji i muszę kupić nową płytę z uaktualnionym oprogramowaniem żeby ten błąd usunąć.

Paranoja!

 

Nie polecam już nissana a szczególnie nawigacji nikomu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej mapie znalazłem błąd ,brakuje ok.150metrów drogi i przez brak tego odcinka trzeba (kierując się navi)nadłożyć 20 km jak się nie zna okolicy mam nadzieję że, takich "kwiatków"więcej nie ma na mapie,mam wersje 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Znam ten problem bo w ubiegłym roku też "próbowałem" jechać do Władysławowa moim X-em. Winne jest oprogramowanie na płycie DVD. Po kupnie płyty z nową wersją map problem ustąpił, a poza tym nawigacja szybciej i lepiej wyznacza trasę. Pozdrawiam. W razie pytań podaję moje GG 3393780

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Riccardo

Witam,

ja także chciałbym podłączyć się pod poprzednie pytanie o koszt aktualnej mapy. Ja posiadam wersję z 2007 r. Jeśli chodzi o Warszawę, to mapa jest dość dokładna, ale już inne miasta (w tym wojewódzkie) nie mają często nawet głównych ulic. O tyle jest to dziwne, że gdy wyjechałem Zittau, niewielkie miasto u naszych zachodnich sąsiadów, to tam nawet najmniejsze uliczki były dokładnie opisane.

 

A zatem będę wdzięczny za info na temat cen aktualizacji albo zna jakieś inne rozwiązanie. Bo to obciach, mając nawigację fabryczną, używać dodatkowo innej nawigacji przenośnej. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest już i mam wersje na 2009-2010 (v29) która ma wzrost pokrycia Polski w porównaniu do poprzedniej wersji v28 (o ok. 60% wzrost pokrycia Polski ! w stosunku do poprzedniczki ( v28 ) i teraz to już niby 90 % . Wszystko śmiga ładnie i rzeczywiście o wieeele więcej szczegółów :) ulic, niedawno co otwartych galerii handlowych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jest już i mam wersje na 2009-2010 (v29) która ma wzrost pokrycia Polski w porównaniu do poprzedniej wersji v28 (o ok. 60% wzrost pokrycia Polski ! w stosunku do poprzedniczki ( v28 ) i teraz to już niby 90 % . Wszystko śmiga ładnie i rzeczywiście o wieeele więcej szczegółów :) ulic, niedawno co otwartych galerii handlowych .

 

 

A jaki jest koszt takiewj wersji?

Edytowane przez Riccardo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - wystarczy troszke poszperac na forum, wrzuccie sobie w forumowa wyszukiwarke "Carminat SatNav V29 2009 European DVD"

Mapy na sezon 2009/2010 smigaja ze az milo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość michalkaflowski

Witam

 

Czy ktoś z posiadaczy wersji 2009/2010 mógłby sprawdzić czy istnieje na mapie ulica BAŚNIOWA w GDAŃSKU?

 

Będę wdzięczny za informacje.

 

Pozdrawiam

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...