Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

do czego to sluzy?


Gość dmx81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W mojej P11.144 mam lusterko wsteczne podlaczone do kabelka, ktory ucieka w podsufitke, ma ono przycisk, ktory mozna wcisnac i swieci sie na zielono, lub wylaczyc. ma tez na srodku lusterka przy gorze miejsce, przez ktore widac jakis maly ukladzik elektryczny,lub element - mniej wiecej 5mmx5mm - w tym miejscu brak jest elementu odbijajacego, wiec mozna jakby zagladnac w glab lusterka i widac wlasnie ten el. nie mam pojecia do czego moze to sluzyc

 

druga sprawa, to na tylniej szybie od srodka z dolu rozchodza sie po skosach 2 preciki, przyklejone sa koncami do szyby, a wychodza z plastikowego malutkiego pudeleczka, w ktorym swieci sie dioda po zalaczeniu silnika (lub stacyjki w odpowiedniej pozycji)

domyslam sie tylko, ze moze jest to antena ze wzmacniaczem??

 

auto ma zamontowana kamerke cofania, ma antyradar, radio z tv

 

 

czy ktos spotkal sie z np takim lusterkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz lusterko samościemniające się, jak np ktoś z tyłu wali Ci światłami, wtedy lusterko się ściemnia i Cię nie oślepia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za podpowiedz:) kurde, nie mam poki co jak tego sprawdzic - u nas 0.30, a jeszcze widno, trzeba poczekac na wrzesien ;) bo lipiec-sierpien nie ma roznicy 12 czy 24 :P ale pewnie bedzie jak piszesz, bo ten uklad co widac w lusterku to pewnie jakis czujnik swiatla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...