Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

bez klimy ?


Gość chase1

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam pytanko - czy byly kiedys xtraile bez klimatyzacji ?

 

(dla dociekliwych - zastanawiam sie nad kupnem dieselka 2003r ktorego namierzyla mi rodzinka w danii... i mowia ze klimy to on RACZEJ nie posiada -> w razie czego bede mogl pokazac fotki zeby ustalic czy ma czy nie...)

 

z tego co widzialem to wszystkie maja klime, elektryke... ale moze tak akurat trafialem

 

ma ktos moze namiary na jakas liste co X-trail ma w standardowym wyposazeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie - czy 6 biegowki byly montowane w tych slabszych 11xkm wersjach ? czy tylko 13x ?

 

i czy do xtraila mozna zamontowac kanape o dczegos innego ? - samochod nad ktorym mysle ma tylko przednie fotele... ("dostawczy")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tak, w jednych i drugich dieselkach były skrzynki 6-biegowe

2. siedzisko tylnej kanapy to jeszcze jakoś by sie dało zamocować ,

ale oparcie - chodzi o uchwyty, mocowanie, trzymanie oparć po bokach

no i wymiary, czy uda się dopasować - dziwnie by wyglądało

Lepiej kupić kanapkę-używkę od X-sa.

Podłoga z tył jest normalna (standartowa-tylko pozbawiona siedzisk)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na podlodze polozona jest specjalnie wycieta blacha... (firmowo)

w miejscu gdzie sa nogi jest dlugi schowek... tapicerka na drzwiach, slupkach itp normalnie zamontowana... generalnie wyglada to jak po zlozeniu siedzen.

na uzywki wstepnie rzucilem okiem i... cholernie drogie byly (ok 1500 - 2000 to nie to czego sie spodziewalem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie - jestem na etapie dowiadywania sie ile $ mozna odzyskac z dunskich podatkow i il bedziekosztowalo sprowadzenie go do pl.... akcyza odchodzi (cale szczescie) za to dochodzi podatek - ktory nie am mpojecia od jakiej wartosci sie nalicza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...