Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Coś mi kapie spod samochodu


ferrit

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zauważyłem, że spod samochodu a dokładniej gdzieś spod lewej stopy pasażera na przednim siedzeniu kapie na ziemię jakaś ciecz. Chyba jest to woda. Oglądałem tak pokrótce i widzę ze leci z jakiejś śruby, może kanalika. Jutro wjadę na kanał zobaczyć co to. Czy wiecie skąd to może być ? Czy to od deszczowej pogody, bo codziennie pada i leci gdzieś z ramy lub kanałów odpływowych jak samochód stoi na deszczu i potem się przejadę to widzę, że leci. W garażu mam sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to woda to tylko z jakiegoś odpływu lub ze skraplacza klimy. Wody nie stosuje się już w samochodach jako płynu eksploatacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zauważyłem, że spod samochodu a dokładniej gdzieś spod lewej stopy pasażera na przednim siedzeniu kapie na ziemię jakaś ciecz. Chyba jest to woda. Oglądałem tak pokrótce i widzę ze leci z jakiejś śruby, może kanalika. Jutro wjadę na kanał zobaczyć co to. Czy wiecie skąd to może być ? Czy to od deszczowej pogody, bo codziennie pada i leci gdzieś z ramy lub kanałów odpływowych jak samochód stoi na deszczu i potem się przejadę to widzę, że leci. W garażu mam sucho.

 

To na 99% woda ze skraplającej sie klimy jest to jak najbardziej naturalne i występuje w każdym aucie z klimatyzacja.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jeśli kapie Ci od strony pasażera i teraz czyli dziś już wczoraj używana była klima to jest to jak najbardziej normalne zjawisko to "produkt uboczny" działania klimy nic się nie martw tak musi byc to woda skapuje z rurki odprowadzającej klimy i skapuje to właśnie po stronie pasażera w samochodach w wersji europejskiej jeśli to anglik kapac powinno po stronie drugiej

:diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w samochodach z klimą jest to normalne zjawisko, ale nie myślałem, że w tym miejscu może być odprowadzenie. No i jest tego trochę. Jak wczoraj obserwowałem, to mogło być 1/2 szklanki. Jeżdżę non stop z włączoną klimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...