Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Płyta do zmiany języka wyświetlanych komunikatów.


Gość kolarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno kupiłem P12 i na wyświetlaczu jest możliwość wyboru języków francuskiego i niemieckiego, Niestety nie otrzymałem płyty do zmiany tego języka na bardziej ludzki - czyt. angielski. Czy któryś z użytkowników P12 posiada taką płytkę ? Jeśli tak to proszę o udostępnienie jej obrazu np na rapidzie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzięki za zainteresowanie.

Wypaliłem ten obraz - ale po włożeniu do auta wyświetla się błąd wersji.

Podejrzałem plik mmain001.dat i tam jest wpisane że jest xanavi x5.00

a w Primerze P12 jest system Xanavi 6.00. W związku z tym mam do Ciebie pytanie

czy ten obraz pochodzi na 100% od Primery P12 ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu mnie zaskoczyłes ...

W sumie to nigdy nie zmieniałem jezyka ta płyta byla razem z samochodemm gdy kupiłem u mnie działa .

Primerka z 2005r . W instrukcji instalacji jest napisane 'aplicable model p12(primera:12/04->)'

Xanavi 6.0 dotyczy raczej navigacji a nie wersji jezyka

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I tu mnie zaskoczyłes ...

W sumie to nigdy nie zmieniałem jezyka ta płyta byla razem z samochodemm gdy kupiłem u mnie działa .

Primerka z 2005r . W instrukcji instalacji jest napisane 'aplicable model p12(primera:12/04->)'

Xanavi 6.0 dotyczy raczej navigacji a nie wersji jezyka

Pozdro

 

 

 

 

Witam - sciagnalem tn pliczek, wypalilem obraz na plytke.... i nic. Po wlozeniu plytki do napedu CD w aucie nic sie nie dzieje, wyskakuje ekran jakby leciala jakas piosenka i nic wiecej. Tak to powinno wygladac? podejrzalem zawartosc tego dysku, jest jeden katalog i 1 plik DAT. Tak to powinno wygladac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

W moim P12 niestety ta płytka nie chodzi - prawdopodobnie dlatego że mam troche starszy rocznik - sprzed liftingu, ale dowiedziałem się do mojej wersji potrzebuje płytki oznaczonej 25920-AV106 - więc ponawiam prośbę - jeżeli ktoś z Was posiada taką płytkę do zmiany języka to proszę o udostępnienie jej obrazu na rapidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, chciałbym pochwalić się , że wczoraj zmieniłem jezyk kompunikatów w mojej Primerce P12 z 2005 po liftingu, wreszcie jakieś ludzkie komunikaty

Ogólnie pare minut i po wszystkim

Janek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam

Niedawno kupiłem P12 i na wyświetlaczu jest możliwość wyboru języków francuskiego i niemieckiego, Niestety nie otrzymałem płyty do zmiany tego języka na bardziej ludzki - czyt. angielski. Czy któryś z użytkowników P12 posiada taką płytkę ? Jeśli tak to proszę o udostępnienie jej obrazu np na rapidzie.

Pozdrawiam

 

Witam ,posiadam a jezyku angielskim i francuskim,moge udostepnic w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...