Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

światła stopu p10 nie działają???


Gość arkh

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdz włącznik/wyłącznik świateł hamowania jest to "czujnik" przy pedale hamulca jak wypniesz z niego kostke (powinny być dwa kabelki) to zrób zworke i zobacz czy sie zapalą (sprawdzaj na zapłonie) jeżeli tak to jest uszkodzony i trzeba go wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

witam, mam problem w p10 nie działają światła stopu, żarówki i bezpieczniki są ok., inne światła, zegary działają. Proszę o sugestie,pomoc!

 

Witam kolegę mam identyczny problem ze swoją Primera P11 z 98r światła stopu nie działają inne oświetlenie typu Pozycje przód tył , światła drogowe , przeciwmgłowe przód tył , wewnątrz, radio gra oświetlenie rejestracji działają jak trzeba tylko Światła STOPu z tyłu się nie zaświecają . Boje się żeby nikt mi nie wjechał w Tył...

 

Nadmieniam że bezpieczniki pod kierownicą są dobre sprawdzałem 2 razy , pod maską także . Po rozmowie ze znajomymi doszedłem do wniosku że trzeba sprawdzić Czujnik STOPU pod Pedałem.....

 

Rozebrałem plastiki pod kierownicą żeby było wygodniej dobrać się do pedałów by sprawdzić czujnik lub automat stopu. Wypiąłem kostkę chcę zrobić zwarcie w kostce cienkimi drucikami i niema efektu stopy się nie zapalają ... ?? czy trzeba rozebrać tą małą kostkę która siedzi w czujniku.... ??

 

Czy to coś innego niż Automat Stopu ?

 

Czekam na odp....

 

Awaria związana była z przycięciem się czujnika Stopu (świecący sie STOP) , wyjmowanie , wkładanie żarówek bezpieczników , odpinanie czujnika , podpinanie na krótko , spowodowało spalenie żarówek , Wymiana żarówek i ustawienie Czujnika STOP podziałała.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...