Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moja opinia o Note...


Gość wgerwat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i pozdrawiam,

 

Moja ocena bazuje na samochodzie z 2009 po faceliftingu z wypożyczalni , który miałem do dyspozycji dwa dni. Taki mały-Duży samochód. Zwrotny i pakowny. Jeszcze nie kompakt, ale już mało brakuje.

Zalety wszyscy znają, skupię się na wadach:

-Kierownica regulowana tylko w jednej płaszczyźnie

-Dziwna kołyskowa regulacja wysokości, tj. unosi się, a właściwie pochyla siedzisko

-Ale największą bolączka są przednie "aktywne zagłówki" w wersji po faceliftingu. Zwężający się ku górze kształt i zbyt mocne wychylenie do przodu to prawdziwa katorga dla kierowcy i pasażera. Nizej, wyżej niema róznicy (mam 180 wzrostu) Niby drobiazg, ale to właśnie kark bolał minie po jeździe najbardziej.

 

Co wy na to, nikomu wiecej to nie przeszkadza? Trochę się rozczarowałem, gdyż ten model nissana był moim typem do zakupu na jesieni.

 

Proszę o wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie "aktywne zagłówki" w wersji po faceliftingu.

pocieszę Cię, że jak widać lifting niczego nie poprawił, w poprzedniej wersji są równie niewygodne a głowa albo się od nich odbija jak piłka albo zsuwa na boki :D . Jednopłaszczyznowa regulacja kierownicy i regulacja siedziska mnie akurat nie przeszkadza, bo udało mi się jakoś "dopasować" ;) . Mnie bardziej irytują "świerszcze" które nagle i bez powodu odzywają się z różnych zakamarków auta by potem równie nagle i tak samo bez powodu zamilknąć. Ogólnie jednak po blisko trzech latach praktycznie bezawaryjnej (nie licząc zupełnych drobiazgów) eksploatacji nie jestem rozczarowany. Powiem więcej - lubię to autko coraz bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam ale w jakim celu ten post :unsure:

On nic konstruktywnego nie wnosi.

Zamiast marudzić trzeba pomyśleć jak zmienić te niedociągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...