Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

D22 łożysko


Gość biernik

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłęm że mam delikatny luz na przednim łożysku.

KOleś w serwisie powiedział mi że w tym modelu luzy łożyska można zniwelować dokręcając jakieś śruby. Chwilkę byłem w tym serwisie i nie dopytałęm dokładnie gdzie to.

Wiecie coś na ten temat? czy to prawda, czy już muszę jednak szukać nowego łożyska, pewnie całęgo z piastą jak to w japończykach bywa, czy może jest osobno :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłęm że mam delikatny luz na przednim łożysku.

KOleś w serwisie powiedział mi że w tym modelu luzy łożyska można zniwelować dokręcając jakieś śruby. Chwilkę byłem w tym serwisie i nie dopytałęm dokładnie gdzie to.

Wiecie coś na ten temat? czy to prawda, czy już muszę jednak szukać nowego łożyska, pewnie całęgo z piastą jak to w japończykach bywa, czy może jest osobno :(

podjedz do mechanika niech ci to dokreci i po sprawie - trzeba to zrobic z wyczuciem, bo jak za mocno dociagnie to zaczna sie ponad przecietnie grzac i wtedy posypia sie w oka mgnieniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem ostatnio łożysko piasty lp i za oryginał zapłaciłem chyba w granicach 300zł.

Łożysko dobrej firmy kosztuje ok 70 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...