Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] jakie LPG -> BRC czy LANDI Renzo


supernik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jaka instalacje LPG polecacie do Alemry 1,5 90 kM 2001, klima elektryka itp.

 

Mi spodobały się dwie BRC sequent 24 i Landi Renzo Omegas obie sekencyjne. Jakie są tolerowane przez nissany.

 

Niektórzy polecają założenie smarowania zaworów Velwe saver a niektórzy nie jakie jest wasze zdanie na ten tema.

 

Może polecacie jakiś warsztat w Lublinie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam po dłuższej przerwie.

 

Poszedłeam jednak w stronę instalacji bardziej popularnych niż landi - za takie uznałem BRC ponieważ obsługę tego typu instalacji zajmuje się dużo zakładów.

Jednak okazało się że ta instalacji sprawia trochę problemów.

1. czuć gaz w samochodzie ale to chyba wina montażu,

2. Wtryski gazu montowane bez rozbierierania kolektora i daleko od wtrysków benzyny,

3. Wszędzie pełno wiurów z wiercenia.

4. Ciągle czujnik poziomu gazu mruga awaria. - po konsultacjach dzoszedłem że to kable połączeniowe ale Panowie w serisie tego nie wiedzą.

5. Strata mocy

6. Zwiększone spalanie

7. Trzeba mocniej gazować

8. Czasem gaśnie.

Ale mimo to da się jeździć

 

W tej chwili po zainstalowaniu BRC polecam inne instalacje. Ja zainstalował bym LANDI-RENZO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili po zainstalowaniu BRC polecam inne instalacje. Ja zainstalował bym LANDI-RENZO.

Przeciez to co wypisales wyzej to na 90% wina tego kto zakladal instalke do twojego auta. Nie mowie ze BRC jest idealna - bo nie jest. Ale sorry wiory, gasnace auto, mrygajacy czujnik i zapach gazu w samochodzie? Wez spisz te usterki i jak Ci ich nie usuna to niech wymontuja instalacje i oddaja kase - spitolili montaz niech se sami na tym jezdza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie.

 

Poszedłeam jednak w stronę instalacji bardziej popularnych niż landi - za takie uznałem BRC ponieważ obsługę tego typu instalacji zajmuje się dużo zakładów.

Jednak okazało się że ta instalacji sprawia trochę problemów.

1. czuć gaz w samochodzie ale to chyba wina montażu,

2. Wtryski gazu montowane bez rozbierierania kolektora i daleko od wtrysków benzyny,

3. Wszędzie pełno wiurów z wiercenia.

4. Ciągle czujnik poziomu gazu mruga awaria. - po konsultacjach dzoszedłem że to kable połączeniowe ale Panowie w serisie tego nie wiedzą.

5. Strata mocy

6. Zwiększone spalanie

7. Trzeba mocniej gazować

8. Czasem gaśnie.

Ale mimo to da się jeździć

 

W tej chwili po zainstalowaniu BRC polecam inne instalacje. Ja zainstalował bym LANDI-RENZO.

Ja w swoim SR20DE mam instalacje BRC 24 Sequent i

pkt 2. mam tak samo i u mnie jest OK

ale niczego z pozostalych punktów u mnie nie ma i nie ma prawa sie pojawic! Instalka jest na gwarancji 2 letniej, przejechalem nią w 1,5 roku 30 tys km i jeszcze nic sie nie dzialo.

Raz tylko zaczelo szarpac , ale wtedy okazalo sie ze moje przewody WN przejechaly juz 200 tys km wiec czas je wymienic :D

takze radze jedno: zglaszaj reklamacje jak napisal kolega wyzej!

jeszcze nam powiedz w ktorym zakladzie Ci zrobili tą krzywde!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...