Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dźwignia regulacji wysokości kierownicy w Nissan Primastar


Gość gutek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mój problem polega na tym że w Nissanie Primastar z 2008 roku pękła dźwignia do regulacji wysokości kierownicy. W nissanie mi powiedzieli że jest to integralna część kolumny kierowniczej i nie ma takiej możliwości żeby ją zamówić osobno. Powiem tylko że nowa kolumna kierownicza do Micry kosztuje około 11 000zł. Tak przynajmniej mi powiedzieli w serwisie. Tak czy siak mają problemy co do uznania gwarancji. Najłatwiej by było gdyby mi się udało to znaleźć gdzieś na jakimś szrocie. Problem w tym że nie mogę tego znaleźć i tutaj moja proźba do was. Jakby ktoś widział gdzieś takiego rozbitego, albo na szrocie albo po prostu miał coś takiego na zbyciu, albo wiedział że może mi w jakikolwiek sposób pomóc to niech piszę odpowiedzi albo na pw albo gg: 5911339.

Z góry dzięki i pozdrooo wszystkim,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do mnie dzwonili z PGD z teoretycznie dobrymi wiadomościami. Albo w Renault, albo w Oplu jest ta dźwignia za jedyne 800 zł. Nie wiem czy się cieszyć, czy płakać. Mają mi dzisiaj dać odpowiedź czy mi to zrobią na gwarancji. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wczoraj do mnie dzwonili z PGD z teoretycznie dobrymi wiadomościami. Albo w Renault, albo w Oplu jest ta dźwignia za jedyne 800 zł. Nie wiem czy się cieszyć, czy płakać. Mają mi dzisiaj dać odpowiedź czy mi to zrobią na gwarancji. :/

 

 

Niestety sprawa z samochodami typu X70 i X83 wygląda tak, że jest w PL zaledwie pare serwisów Nissana posiadających autoryzację na LCV, a jeśli już są to jakość naprawy tych aut w tych serwisach może czasami pozostawiać wiele do życzenia. Samo osobiście przy problemach z X70 czy X83 częściej starałem się uzyskać pomoc w ASO Renault bo oni naprawiają takich samochodów setki, Nissan dopiero raczkuje ... 2008 rocznik posiada jednak jeszcze gwarancję i trzeba by było dowiedzieć się czy przez przypadek nie utracisz tej gwarancji korzystając z pomocy ASO Renault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...