Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] dławi się podczas rannego odpalania


Gość Sarkas01

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sarkas01

witam

moja primerka podczas rannego odpalania dławi sie nie moze wejsc na obroty przez kilkanaście sekund jakby z początku paliwo nie dochodziło. trwa to kilka sekund i za chwile jest ok, a jak przygazuje do 2500 obr to wchodzi prawie od razu

ten objaw występuje tylko przy pierwszym odpalaniu po nocy lub jak dłużej postoi niejeżdżony

co to może być, świece?, filtr paliwa? (gdzie on jest?) może jakieś inne sugestie co sprawdzić,

silnik 2.0 16V + instal gaz brc sequent , benzyny pół zbiornika, oczywiście odpala zawsze na benzynie,

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyny pół zbiornika, oczywiście odpala zawsze na benzynie,

Dawno tankowales? Moze benzyna sie zestarzala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz mój temat:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=55156

 

Masz to samo??

Problem, że nikt nie odpowiada na niego.

 

Ale wczoraj rozkręciłem przepustnicę i okazało się że poszła mi uszczelka między nią a krokowcem i płyn chłodniczy wciekał powoli do niej i całą dolną część zasyfił zieloną skorupą. Teraz mam niestabilne obroty i spróbuję sam zrobić adaprację wg instrukcji z pdf, a do QG18DE, albo od gościa z forum Almery. Zobaczę co z tego wyjdzie.

 

[ Dodano: Sro 24 Cze, 2009 14:51 ]

No i amen. Opisane adaptacje nie zadziałały. POjechałem do serwisu i kosztowało mnie to 130 zł. Obroty są już ok, ale tylko jak silnik nagrzany. Rano ciągle to samo. Błędów na kompie nie było więc raczej czujniki są OK. Gówno te nissany jak nie wiem co. W 2 lata miałem więcej problemów niż w hondzie przez 13 !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...