Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Koło zapasowe


Mrand

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach zapoznawania się z moją Versą, zajrzałem do komory z kołem zapasowym. To co tam znalazłem to jakaś masakryczna balonówka nadająca się raczej do motocykla. Nawet rozmiar jest jakiś trochę mniejszy. Napis na oponie "Temporary use only" choć firma Goodyer. O co w tym wszystkim chodzi? Dla mnie wygląda jak jakiś gadżet. Czy można dokupić normalną oponę i założyć ją w miejsce tego kalectwa? Pozdrawiam

Mrand

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach zapoznawania się z moją Versą, zajrzałem do komory z kołem zapasowym. To co tam znalazłem to jakaś masakryczna balonówka nadająca się raczej do motocykla. Nawet rozmiar jest jakiś trochę mniejszy. Napis na oponie "Temporary use only" choć firma Goodyer. O co w tym wszystkim chodzi? Dla mnie wygląda jak jakiś gadżet. Czy można dokupić normalną oponę i założyć ją w miejsce tego kalectwa? Pozdrawiam

Mrand

dojazdowka i tyle ;) pelnowymiarowe zawsze można upchnąć tylko po co :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dojazdówką da się żyć i jeszcze ile wolnego miejsca do wykorzystania we wnęce na koło zapasowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą do czego to doszło. Dokładają do nowego samochodu kółko od taczki i wszyscy się cieszą lub przynajmniej nie martwią. :) Pozdrawiam

Mrand

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą do czego to doszło. Dokładają do nowego samochodu kółko od taczki i wszyscy się cieszą lub przynajmniej nie martwią. :) Pozdrawiam

Mrand

w najnowszym pasacie jeśli nie doplacisz to masz tylko zestaw naprawczy i musi być o.k.

nie ma nawet kółka od dziecięcego wozka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja chce kupic zapasowe kolo -pelnowymiarowe

 

gdzie kupic ?

i czy z opona calosezonowa czy z letnia?

 

ponoc sie zmiesci w miejscu tego kola dojazdowego

 

-auto nalezy do moich (wiekowych) rodzicow, ktorzy sa daleko ode mnie i nie korzystaja z internetu-

wiec nie moge zobaczyc na wlasne oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Ja zapasówke co prawda mam, bo mam na nia miejsce, ale .... nie mialam okazji z niej korzystac gdyz wole wozic maly zestaw naprawczy firmy SLIME tzn uszczelniacz + kompresor mieszczacy sie pod fotelem kierowcy. Po co mam odkrecac kolo kiedy moge do opony wlac uszczelniacz a potem domompuje powietrza i jade dalej. Majac juz ten plyn w oponie nie mam obaw ze znow złapie "kapcia" bo wypelni kazda nastepna dziure. Płyn poza tym mozna zmyc woda wiec nie ma zadnego problemu w razie zabrudzenia rak.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzednim aucie miałem pełne koło zapasowe i 5 lat przejeździło w bagażniku praktycznie ani razu nie wyjęte, uważam więc,iż biorąc pod uwagę częstotliwość, z jaką zachodzi (statystycznie rzecz biorąc oczywiście - zawsze bywają pechowcy :whistle: )złapanie gumy - dojazdówka wcale nie jest takim złym pomysłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...