Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kontrolka świateł mijania - jak zastąpić jej brak ?


Gość rogerowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rogerowaty

mijania i pozycje załącza się pokrętłem przy kierownicy ale na desce nie ma żadnej kontrolki sygnalizującej ich włączenie

 

przy wysiadaniu jest pipawka przypominająca i jest ok

ale już wiele razy się złapałem że brakuje mi światełek

 

 

da się jakiegoś MODa wykombinować na istniejących kontrolkach ?

może jakaś LED dwukolorowa ? w miejscu świateł drogowych ... te akurat są sygnalizowane

jakiś macher elektryk może się wypowie jeżeli ma dostępny schemat połączeń

 

pomysł może ciekawy ... oprócz automatu do świateł

 

ps. czy to drugie da się bezproblemowo podłączyć ? ... może to lepiej podłączyć i sygnalizację stanu urządzenia zrobić obok regulacji wysokości świateł ?

 

wolnych kontrolek na desce nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy elektryk zrobi Ci taka przeróbkę bez problemu sam mam zainstalowany automat a jego wyłącznik jest właśnie na panelu do regulacji wysokości świateł (była tam wolna zaślepka) diodę też tam zamontowałem bo rzeczywiście jej brak jest uciążliwy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rogerowaty

bardziej chodziło mi o wykorzystanie miejsca po jakiejść kontrolce wolnej lub nieaktywnej kontrolki stąd pomysł dwubiegunowej LED

 

 

 

automat to drugi wariant ... chociaż coś elektryn marudził że w tym to już nie tak prosto, z Mazdą 323 walczył ładnych pare godzin

albo taki automat się trafił

jedne mają mało kabelków inne integrują się z niektórymi układami pojazdu i kabelków w cholere mają do podłaczenia

tak wizualnie tylko tym się różniły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...