Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

podłączenia radia i brak podświetlenia


Gość sebsa

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich użytkowników

kupiłem nissana serenę z 2002 roku, bez oryginalnego radia. niestety ktoś mądry nie wyjął kostki z radyjka, tylko chamsko przeciął wiązkę tuż przed nią. kupiłem nowe radio, jvc, z klasyczną kostką i .... no własnie tu zaczęły się problemy. przewody od głośników znalezione bez problemu, ( zapomniałem dodać,że przebywam w usa i auto jest składane w meksyku!!!!???) następnie znalazłem plus od zasilania ( niebieski). zostały mi trzy przewody - czerwony z żółtym paskiem, żółty z czerwonym paskiem i różowy. gdy zetknę czerwony z plusem podświetla mi się tablica rozdzielcza, ale gdy zapalę światła to podświetlenie gaśnie, gdy zetknę żółty z plusem włącza się sygnał dźwiękowy jak przy zapalonych światłach czy niezamkniętych drzwiach.no i tu mam problem niesamowity jak podłączyć te przewody by wszystko działało?. w zakupionym radyjku mam klasyczną kostkę jak u nas w europie. gdy podłączę tylko zasilanie i głośniki nie mam podświetlenia tablicy rozdzielczej. czy jest wśród Was ktoś, kto spotkał się z tym problemem i mógłby mi pomóc??

dziękuję z góry

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz Serenę z 2002 r. to masz drugą generację, a nikt u nas jej nie posiada, bo w Europie nie była składana, więc ciężko ją u nas dorwać. Tam instalacja radiowa jest pewnie dużo bardziej zaawansowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej ma racje to jest inna Serena z 2002 niż ta na jego zdjęciach , można ją zobaczyć na googlach,tego modelu w Europie nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...