Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MPRC Słomczyn 13,14 czerwca


Gość PMW

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do Słomczyna 13 i 14 czerwca na Rallycross

 

Mistrzostwa Polski wreszcie dotarły do toru w Słomczynie. Po dwóch eliminacjach w Austrii zawodnicy zaprezentują się przed polską publicznością. To będzie bardzo pracowity okres dla kierowców i ich zespołów, bowiem tydzień po zawodach w Słomczynie wystartują w zawodach na Węgrzech.

news4.jpg

Słomczyn będzie gościł również kierowców biorących udział w Pucharze Europy Strefy Centralnej. Kierowcy z Austrii, Czech, Węgier oraz Litwy wystartują na naszym torze dwukrotnie. Poza rundą w najbliższy weekend zobaczymy ich również 22 i 23 sierpnia.

Nowością będzie również start nowego cyklu Pucharu Polski Rallycross oraz prezentacja KJS-Rallycross. W przerwach pomiędzy biegami kwalifikacyjnymi wystartują uczestnicy cyklu KJS-RC w popularnych "Szayowozach". To młodzi przyszli mistrzowie kierownicy. Część z nich nie posiada jeszcze prawa jazdy. Dokument ten nie jest jednak potrzebny, aby ścigać się na torze w Słomczynie.

 

Wstęp na zawody jest wolny. Zapraszamy na piknik ze sportem motorowym. Do dyspozycji kibiców zostanie oddany park maszyn oraz wał wokół całego toru. Można rozpalić własnego grilla. <cheers>

 

Pierwszego dnia odbędą się treningi oraz pierwszy bieg kwalifikacyjny. Drugiego dnia ruszamy już z samego rana. Po godzinnej rozgrzewce rusza druga oraz trzecia kwalifikacja. Po ustaleniu najlepszych kierowców odbędą się biegi finałowe, które wyłonią zwycięzców w Mistrzostwach Polski oraz Pucharze Europy Strefy Centralnej.

 

Harmonogram zawodów

 

Sobota (13.06)*

 

14.00 - trening wolny

15.30 - trening oficjalny

17.00 - I bieg kwalifikacyjny

 

Niedziela (14.06)*

 

8.00 - rozgrzewka

9.15 - II i II bieg kwalifikacyjny

13.00 - biegi finałowe

14.45 - rozdanie nagród

 

(*) w przerwach pomiędzy kwalifikacjami odbędą się przejazdy KJS-Rallycross

plakat3run09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Słomczynie niestety szuter jest... Nasze wozy się nie nadają - chyba że serie zawias wrzucić :P

Ps. ja osobiście poleciał bym na to: http://www.classicauto.pl/imprezy_2_2009.html

 

Czyli 20 czerwca Ułęż Lotnisko w cenie 250zl dwie pętle powtarzane po 4 razy... będzie szybko a pętla ma 4km :D

Tak wiec niezły Testing & Kating hebli będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą szutry? bo czerwona się nie nadaje :029: Za nisko

_________________

 

ale ja to wkleiłem nie jako zaproszenie do startu tylko do kibcowania hehe... nikogo w czasie zawodów na tor nie wpuszczą :D:D:D

 

co do zawiasów to te wszystkie -40 itd niewiele róznią się od serii... na słomczynie szuter jest równiutki jak lotnisko... tylko jeden mały uskok ale w dól czyli jak hopka :D nawierzchnia asfaltowo-betonowo-szutrowa... parę kółek na KJSach tam zrobiłem nawet na moim IX z primery bez problemu dałoby się pojechać :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...