Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Centralka alarmu+ centralny zamek........


Gość johny2007

Rekomendowane odpowiedzi

Gość johny2007

Mam problem... otóż chce podłaczyc zamek centralny pod centralke alaramu ale nie wiem jak poniewaz z centralnego zamku wychodza dwa kable do podłaczenie a z centralki alarmu szesc... więc prosze o pomoc...oto schemat

 

b98a79bbc4194ad6m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć chyba opis do tej centralki alarmu bo on ma 2 sterowania centralnymi zamkami muszisz znaleść te wyzwalane masą a alarmu zresztą po podłączeniu alarmu sprawdzisz jakie sygnały wychodzą i odpowiednio podepniesz pod centralny w aucie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny2007

to tak mam cos takiego tylko który schemat jest poprawny..

cbff77e63052828fm.jpg

b6e3110767f8896cm.jpg

 

[ Dodano: Pią 12 Cze, 2009 22:57 ]

tak wyglada schemat centralnego zamka.... 7e2f5920e8806b03m.jpg za pomoc bede wdzieczny......

 

[ Dodano: Pią 12 Cze, 2009 23:03 ]

i jeszcze jedno borązowy(brown) w zamku centralnym czy biały(white ) jest do sygnału otwarcia.... czy jest to obojetne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biały i brązowy to chyba otwieranie i zamykanie bo to działa tak że dajesz mase do sterownika to on raz zamyka i raz otwiera z tąd masz ten przełącznik manual triger ,,,,,

 

z tych schematów to dziwnie to widać a jakiś opis do tego allarmu .. ma być sterowanie masą ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny2007

Opis to tylko jest funkcji.... podłaczenie skończyło sie na tych schematach

 

[ Dodano: Sob 13 Cze, 2009 10:16 ]

I jeszcze jedno jak podłacze minus do blachy to to jest ten sam minus co w akamulatorze?????? czy jednak musze ciągnąc do akumulatora.... pytam dla pewnosci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny2007

kurde mam problem podłączylem wszystko a zame centralny nie chce poprawnie działąc... po nacisnieciu klawisza w pilocie zamyka sie i otwiera naraz.... a po drugim kliknieciu nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to ma być osobno a nie sprzężone minus otwiera i zamyka

minus zwany masą Masa-karoseria zresztą,,,,

 

raz dajesz minusa na zamykanie a raz na otwieranie a nie może być ten sam sygnał z jednego przycisku czyli z jednego kabla w alarmie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny2007

Kurde mam problem, juz sam nie wiem jak to podłaczyc cały czas sie zamyka otwiera albo sie tylko zamyka..... pomóżcie jak podłaczyc te 6 przewodów z centralki alarmu tak zeby podłaczyc dwa te od zamka....

 

[ Dodano: Nie 14 Cze, 2009 10:38 ]

dajcie mi jakis schemat do połączenie zamka centralnego z centralka alarmu........ bo to co mam to nie działa

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=cbff77e63052828f

 

[ Dodano: Nie 14 Cze, 2009 12:31 ]

postepy sa, moge juz zamykac, ale nadal nie wiem jak otworzyc dzwii.... prosze o pomoc... jak sie nie myle to sterowany jest tylko masa.... według schematu...

 

[ Dodano: Wto 16 Cze, 2009 21:51 ]

ok juz jest ok..... byłem u elektryka, i źle był zamontowany siłownik i robił blokade i dlatego tak sie działo.....więc temat zamkniety... dzięki wszystkim za pomoc........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...