Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pathfinder 2005 - Nawteq


Gość cr4sh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy może któryś z forumowiczów posiada mapę NAVTEQ do Pathfindera na Polskę? Lub zna może miejsce gdzie mógł bym ją znaleźć.

 

Pozdrawiam, Adrian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość motopompa

Mam mapę 03.2008 na CD ( fabryczną). Mapa Europa ( w tym Polska). Niestety nie widzi najnowszych dróg. Na szczęście , u nas, tych najnowszych dróg nie ma zbyt wiele.

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Można kupić płytkę na allegro ALE!!!:

W wersji USA będzie działać trochę inaczej, aczkolwiek:

Nie można wpisać adresu i wyszukać adresu

Nawigowanie polega na tym że musisz zoom'ować miejsce na mapie ( tam gdzie chcesz lecieć) zoom'ować i zoom'ować aż zaznaczysz ulicę miasta do którego chcesz lecieć i ustawiasz jako punkt docelowy.- wtedy Navi Cię poprowadzi.

Miałem kupić od Pana na allegro za 150zł oryginał z 2008r. Ale pomyślałem że nie ma sensu. Raz że stara mapa, a dwa że za parę lat pojawi się ten sam problem ( bo będą nowe drogi- MIEJMY NADZIEJĘ :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Działa wyszukiwanie po adresach ? Mam wersję Pathfindera z USA i jak wybieram wyszukaj po adresie to myśli długo i nic się nie dzieje, można tylko wrócić do navi przyciskiem <PREV>. U mnie jeszcze jest inny problem. NAVI na mapie pokazuje tylko kierunki jak kompas, a wskaźnik jest zamrożony na mapie gdzieś w USA. Ktoś miał podobny problem? Coś trzeba odblokować aby prawidłowo lokalizowało auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...