Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wiatr w skrzydła ( a raczej w drzwi)


SFCTOMEK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w długi weekend pojechałem ze Szczecina do Warszawy, na autostradzie A2 Serena dokonywała rekordów szybkości hehehehehe 120 wycisnełem poszła by więcej ale! No i tu własnie jest ot małe ale , auto a w zasadzie moje drzwi od strony kierowcy przy szybkości już okolo 100 km/h zaczynaja się telepać i trzeba je przytrzymywać co jest krótko pisać do bani zajęciem . Macie to samo czy to jest do usunięcia ? Czy auto było bite w czasie swego niemieckiego żywota i kiepsko naprawione? Czy po prostu szanując odmienność tego auta przyjąc i tę ceche lub wade z całym dobrodziejstwem inwentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic takiego się nie dzieje. Troszkę przy ponad 100 km/h świszczy mi wiatr przy drzwiach od strony pasażera, przez to że uszczelka nie dociska - już troszkę zużyta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

TTTM - ten typ tak ma... u mnie to samo sie dzieje. Przy wiekszych predkosciach przez drzwi zaczyna swiszczec wiatr. To nie jest kwestiwa uszczelki - poprostu inż. nissana spaprali sprawe i tyle :) drzwi sa zbyt duze, zamek za nisko, u gory sa zbyt malo sztywne, a dodatkowo jadac wiatr wpada miedy drzwi i rame i je lekko "odgina". Z tym trzeba zyc :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na autostradzie udało mi się jechać 140 km/h i widząc, że jest to już prawie kres możliwości wytrzymałościowych auta nie depnąłem więcej. Byłem zaskoczony, bo przeczytałem, że max prędkość 2,3D to 135; może błąd prędkościomierza. Jeśli chodzi o drzwi to nie zauważyłem nic podejrzanego. Mam wrażenie, że poprzedni właściciel dokleił na klej szybko schnący dodatkową uszczelkę (może od innego auta). Ale rzeczywiście świst jest duży i plastiki trzeszczą przy większych prędkościach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup

ziew w dizle... ja swoja na poczatku jak kupilismy, to w ramach testu pocisnalem 165 na autostradzie na benzynie (wtedy jeszcze nie bylo zalozonego gazu) :>

 

co do dodatkowej uszczelki - calkiem dobre rozwiazanie... :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak , choć dziś przyjrzałem się uszczelce i jest odklejona , może to pomoże albo i nie , ale pewnie jest to przyczyna lub nie tego, że jak parkuje auto na chodniku i stoi przechylona to rano na progu mam wode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

 

ja tez mam swistanie rame okienna drzwi oczywiscie delikatnie z opuszczona szybka s co do uszczelki to tez musialem przykleic i pomoglo a co do predkosci to zamknolem budzik na obwodnicy 2.0 dieselek pozdrawiam andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka, na czeskiej autostradzie zamknalem budzik tj 180 przy zalaowanym w 6 osob aucie. swist w drzwiach byl jest i bedzie, na to nie poradzisz. co najwyzej zarygluj drzwi bedziesz mial pewnsoc ze nie wypadniesz :P tyle :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...